przestepco,powiem tylko--na zdrowie Tobie...a pomidorki sa bogate w wit.A i C;PPP
Wersja do druku
przestepco,powiem tylko--na zdrowie Tobie...a pomidorki sa bogate w wit.A i C;PPP
Nigdy nie zgadniesz, co zrobi waga - jest bardziej kapryśna niż kobieta (ja :))))) ) To Toje łakomstwo nie było jeszcze tragiczne (to nie boczuś, czy fryteczki)
Może większa ilość kalorii przyśieszy rozleniwioną przemianę materii?
Waszka
babeczki wymieklam dzis. lece was o tym zawiadomic ze i ja mam czasem chwile slabosci. zezarlam gore kanapek z pomidorem:) o:) po raz pierwszy od sylwka zlamalam diete:) w sumie bardziej mnie to smieszy niz martwi:) ot lakomstwo wygralo:) ale teraz jzu stoje na lapkach i sie nie dam zepchnac:) moze waga sie oszuka i ruszy paradokslanie:) trzymajcie sie:)
mrau_przestepca
a co mam plakac jak sie obzarlam jakby to moje urodzinki byli:)))
Hej Mrau... co tam jeden raz mala "zbrodnia" tylko nakreca do dalszego dzialania:))) Nakbardziej jednak cieszy mnie twoje podejscie do tego ..zamiast plakac i biadolic ty sie z tego śmiejesz!!! BRAVO:))))
Ofelia
czesc grubaski
jestem tu nowa ale odchudzam sie prawie cale zycie. teraz od poniedzialku postanowilam ostatecznie od nowa sie odchudzac. niestety przez ostatnie pol roku przytylam 7 kg a wiec teraz do wakacji za kare musze schudnac 10 kg i oczywiscie utrzymac ta wage. Ja tez dziasiaj popelnilam male przestepstwo ale takie naprawde malutkie zjadlam do kawy 1 (sztuk raz) malego herbatniczka ale poza tym jak wróce do domu (teraz jestem w pracy) to zaraz wlaże na stopper. A swoja drogą czy ktos wie ile na tym czyms sie spala kalorii, bo moj stoper ma zepsuty licznik
pozdrwiam Gosia