Szczerze to ja także nie wiem, po co wogóle są te punkty. a punktowane tez jest za długośc postu. Z tym omletem fajna sprawa, musze kiedys wyprobowac, bo jeszcze nigdy omletu nie zrobiłam :wink:
Wersja do druku
Szczerze to ja także nie wiem, po co wogóle są te punkty. a punktowane tez jest za długośc postu. Z tym omletem fajna sprawa, musze kiedys wyprobowac, bo jeszcze nigdy omletu nie zrobiłam :wink:
bez sensu ilosc postow starcza :D
aa wlasnie jak Cie ktos lubi, mzoe Ci punkty dodac :D mzoe ktos Ci dal! oj ja nawet po 1000 mailam jojo,ale z mojej winy ;/
Wiecie co, żeby mieć większą motywację, wrzucę fotkę, wprawdzie z wakacji, ale teraz wyglądam taxamo, o ile nie gorzej. Teraz MUSZĘ schudnąć, żeby móc Wam się pokazać z lepszej strony ;)
http://img139.imageshack.us/img139/8001/grubasjl8.jpg
Jak pomyślę że było już 12 kg mniej niż teraz to...
edit: Boże mam biust na jakiejś dziwnej wysokości :| Normalnie tak nie mam! xD
oj schudniesz, no biust na tej focie faktycznie jakos nisko wyszedl :P nie boj sie, neidlugo super bedziesz wygladac :D
chyba nawet wiem czemu... :roll: Page, zapamiętaj: jak się jest grubym i rozlazłym to się nie nosi bardotek xD
Ostatecznie dzisiaj wyszło mi 1100 kcal i niech tyle zostanie, jutro będzie 1200 :)
Hmm miałam się nie ważyć do przyszłej soboty, ale nie wiem czy wytrzymam ;D
A może jakies ćwiczonka na biuścik porobisz :?: Po dietce pewnie będziesz miałą super cialko :wink: 1100 to bardzo fajnie :)
Poćwiczyłam trochę gadając z przyjaciółką przez telefon... Trochę tzn. pół godziny jakichś lekkich ćwiczeń typu rowerek w powietrzu, takie tam... Nie wiem czy coś mi to da ;)
Pewnie, że da :) Świetny pomysł - ćwiczenia+telefon=sukces :D
Ćwiczenia na biust tzn? Jestem kiepska jeśli chodzi o ćwiczenia, bo jakoś nigdy mnie to nie "kręciło", ja generalnie jestem taki ciapciuch kanapowy ;)
Ponoć dobre są banalne 'motylki'czy jak to tam sie nazywa :wink: Ręce łapiesz przed klatka piersiowa w ten sposób i chodźbyś miała pomiędzy nimi połeczkę którą ściskasz jak najmocniej przez kilka sekund.I powtarasz ileś razy :wink: .Trudno wytłumaczyć, alemniej więcej to wygląda w ten sosób: >0<