http://www.strykowski.net/ciasto/Ser...grafia_728.jpg
http://www.strykowski.net/ciasto/cia..._tortu_731.jpg
http://www.strykowski.net/ciasto/Tor...faelo_1468.jpg
Wersja do druku
Tylko coś Dobrego :wink: :lol: :lol: :lol: zapomniałam o sniadaniu jak tu przylazłam :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na ząbek, - Maggy czy ty myślisz, że na ząbek nam wystarczy sama plomba z amalgamatem???????
Nasza Maggy nie w lesie, nie w lesie jak zabraknie przyniesie....
Grażka, to przygotowania do tlłustego czwartku :lol: Nie mogę sie już doczekać :lol: Już prawie mija rok, jak jadłam pączki znów zaczyna mnie ciągnąc w ich stronę :lol: :wink:
Aga - ty to masz nosa - jak po perfumach.... :)
No i jak, dorzucic jeszcze cos?????
Ooooooo :!:
To się nie zasłodzimy :wink:
Schowajcie przede mnąsalami, bo pożrę wszystko na bank :!:
To dorzuce :wink: :wink: :wink:
No Maggunia - te brokuły i jajka to obraza dla nas - co może jeszcze nas kurczakiem i rybą poczęstujesz????? Nie po to się odchudzamy :wink: :lol: 8) ccały rok, żeby na imprezce się truć dietetycznymi potrawami :)
Aga zachowuj się w gościach tu więcej chetnych na salami :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: delikatnie plasterek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A mi się strasznie to czekoladowe ciasto podoba - i już łapię za ten większy kawałek 8) Chamka całkiem nie będę - zostawię Dorci kawałek :)
Na imprezie mam se odmawiać :?: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Dokładkę poproszę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink:
No fakt niech Maggusia dorzuci salami :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja to bym sałatke grecka poprosiła jak można oczywiscie :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
albo .....albo....te wczorajsze kluski ,kopytka ...... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na tym pierwszym talerzu to chyba komuś coś zaszkodziło :shock: :? :? :?
Dorka, kluchy stawiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
..........ze skwareczkami........ 8)
A ja poproszę o takie z sosikiem.....
a masz może lasagne :?: :?: :?: marzy mi się ... a widzę, że dzisiaj uruchomiłaś cały swój potencjal kulinarny i ... jest praktycznie koncert życzeń , więc... :lol: :lol: :lol:
Tiramisu.... Nie jadłam od nowego roku....
wow śląskie z dziurką.... i skwarkami....
Biedna solenizantka - wieczór z głowy - zanim to pozmywa to pyton jej nie będzie w głowie....
koncert życzen tak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wszystkiego najlepszego a do życzeń dołączamy..............................pizze hawajska :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Grazka pyton zmywarke kupił a sam ędzie jej tańcował ma jak w banku :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No tak.... Pod warunkiem, że Maggy ładnie zagra odpowiednią melodię na fujarce... Bo z tego co mi wiadomo to pytony nie są skłonne do tańca.... tak jak np kobry czyli okularniki :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
o ja cię - jest prawdziwa hawajska....... Ale mi smaka narobiłaś....
Proszę mnie nie szczuć - mam napięcie miedzyokresowe i zwiekszony w związku z tym apetyt.... :wink: :lol: :lol: :lol:
Magguś ,żeby poskromić apetyt wstaw jogurta naturalnego z otrebami :wink: :lol: :lol: :lol: ale wszystkie będą grzecznie siedziec :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Boziuchno kochana :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ...................ale ta pizza piękna jest :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale wyżerka 8)
A gospodyni to cały czas przy kuchni ma stać :!: :!: :!: :!:
Siadaj Maggy :!:
Kielicha jej nalać :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink:
No a teraz na zakonczenie i na lepsze samopoczucie, cos dla wszystkich ( tak mysle :wink: :wink: )
http://images.fotosearch.com/bigcomp...422498-001.jpg
http://images.fotosearch.com/bigcomp...D184/30287.jpg
http://images.fotosearch.com/bigcomp...4/78752COR.jpg
No to se usiade, nogi mi do d.....y wchodza :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rany pomału bo zawału dostanę z wrażenia..........................łoo mamusiu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Maggunia zarobiłaś na masażystę, coby giry wymasował albo i co inszego :)
Cos mi się wydaje, że przy takim święcie to będzie wiało od Hamburga, lepiej z domu nie wychodzić.... Tylko łomot będzie szedł...