3698,5 + 5,1=3703,6
:)
Wersja do druku
3698,5 + 5,1=3703,6
:)
to jeszcze moje zbędne :)
3703,6+6=3709,6
hehe to już niemal dwa samochody średniej wielkości :)
Z największą przyjemnością dorzucam Wam moje 9 kg, które zrzuciłam przez ostatnie 5 tygodni...
3709,6 + 9 = 3718,6
Mojego celu urodzinkowego raczej nie zrealizuję ( no chyba, że do piątku będę na soczkach) - błędnie założyłam, że będę chudnąć ok. 1,5 kg tygodniowo, a chudnę ostatnio po 1 kg...
3718,6+1,5=3720.1
Siemka z checia dorzucam swoje 1,5 kg i nadal sie odchudzam a wiec bede dorzucać po troszeczku.A jestem na diecie juz od 10 lutego a mój cel to 55 kg na poczatek lipca!!!
pozdrawiam i gratuluje pomysłu :lol: pozdro papa
3718,6+1,5=3720.1
Siemka z checia dorzucam swoje 1,5 kg i nadal sie odchudzam a wiec bede dorzucać po troszeczku.A jestem na diecie juz od 10 lutego a mój cel to 55 kg na poczatek lipca!!!
pozdrawiam i gratuluje pomysłu :lol: pozdro papa
176 + 4 (narazie tylko tyle ode mnie moge dorzucic ;/ ) = 180 kg
3720,1+8,2=3728,3
I w koncu zeszlam ponizej 70 kg.
3728,6 + 9 = 3737,6
SUUPER 9 kg w 6 tygodni :)
ale ze mnie sierota ;/ żle spojrzałam i wypisałam wczoraj jakies farmazony na forum :/ aaaaaaaa! no coż :( wybaczcie mi tą głupią pomyłkę :)
wiec powinno byc, tak :
3737,6 + 4 = 3741,6
3741,6+5=3746,6
Ale fajnie ze wreszcie i ja moge dodac swoj wynik...
3746,6 +3=3749,6
dzieczyny tyyyyyle spalonego sadełka :D jesteśmy wspaniałe :D :D :D
3749,6 +3= 3752,6
ale kilogramy tłuszczu zeszły:D
176 +15 = 191 :mrgreen:
sorki poprawka 3752,6 +15=3767,6 : :D
Dorzucam jeszcze swoje 1,8 kilo:)
3767,6+1,8=3769,4
I JA!!
3769,4+~18=3787.4!!!
Malo ale zawsze cos ;)
3787.4 + 3 = 3790.4 kg
Moje kilogramki też małe ,ale nzjważniejsze że są :D
3787,4 +3 :arrow: 3790,4
Oby przybywało jak najwięcej tych złych kilogramów Powodzenia. :D [/u][/i]
Ja schudłam co prawda to prawda....malusi ,bo to dopiero 1 raz ale dodaję swój wynik
3790,4 + 1,6 :arrow: 3792 buźka
Ja tu sprzątam
Betkam30 . . . . . 3790,4+3=3793,4
Lizusek . . . . . . . 3793,4+1,6=3795
Pozdrawiam :D :D :D :D :D :D :D
ja tez dodam swoje kg chociarz nie jets ich dużo ale widac po mnie:P
3795 +5=3800
i tak wyszla nam juz okragla liczba
papa
dopisze tu kolejne 5 kg :lol:
ja dorzucam od siebie 5kg
3805
To może jeszcze 11... :)
3816
3816 + 20 = 3836 :wink:
To ja też dopisze
3836 + 12 =
3848
Jak wszyscy to wszyscy :)
3848 + 12 = 3860
3860 + 9 = 3869
3869 + 14 :arrow: :arrow: :arrow: 3883
3883 + 4 = 3887
3887 + 8 = 3895 :D
3895 + 10 = 4905 :)
4905+2=4907! :twisted:
4907+8=4915
Trzymajmy tak dalej!!!!
4915 + 2 = 4917 kg :D
dopiero zaczynam;]
ale jush od czwartku schudlam 2 kg;]
a ja zauwazylam pomylke!!!!
ktos zmniejszyl nasze osiagniecia o cale 200 kg!!!
wiec powienno byc : 6917 kg!!!!!!!!!!!!!!!
o 200kg czy o 2000kg? napisalaś, że 200, a do ostatniej sumy dodałaś 2000kg...
4917 kg + 0 = 4917 kg
Może nie zwiększyłam wadzego wyniku, lecz zaakceptowałam siebie taką jaką jestem i myślę że jest to to samo jakbym schudła tyle ile chciałam...[/b]
4917 + 2 = 4919
4919+22=4941
4941+2= 4943