Schudlam 11.9kg-od 08/11/06 do 13/01/07 .A wiec dodaje:
6609.2+11.9=6621.1
Wersja do druku
Schudlam 11.9kg-od 08/11/06 do 13/01/07 .A wiec dodaje:
6609.2+11.9=6621.1
Ostatnie poltora roku - stracilem 27kg.
6621.1 + 27 = 6648.1
Gratuluje Wam sukcesow .
Ja zaczynam mam 68 kg , musze miec 59 zeby czuc sie zdrowo.
Milo Was poznac :oops:
ja dodam swoje ak schudne jeszcze chociaż 10 kg!!
Wpadlam tylko zobaczyc ile juz schudlysmy - pozdrawiam
podziwiam Was, seriooo :D
ja dopiero zaczynam i póki co jestem zmobilizowana :) nie wiem czy kilogramowo już coś schudłam, bo nie mam jeszcze wagi :P ale już po tych trzech dniach widzę że mój brzuszek przestał wyglądać jak balonik :lol: i nawet te fałdki jakby troszke mniejsze :D to mobilizuje jeszcze bardziej :)
A ja zgubiłam już 8 kilo smalcu!!!
Wynik
6629.1 :lol:
a ja przytyłam :cry: 3 kg przez święta :cry: i teraz wezme sie za siebie i zaczne od jutra małe odchudzanko :) 3-majcie kciuki :)
ja dodam soje 3 ale bedzie wiecej 6632.1 :)
113+20=133
pozdrawiam :D
Wydaje mi się, że i tak pare osób się już pogubiło. Do dam jednak swoją "zgubę" do najwyższego wyniku jaki znalazłam:
6629.1+16=6645.1
6645.1+8= 6653.1 i to jeszcze nie koniec :o))))))
6653+4=6657
113+1 =114.Wiem wiem nie duzy wynik ale to dopiero początek.!
Oj przepraszam.! Pomyłka.! 6657+1 = 6658.!
6658 + 4 !!!!
CZYLI JUZ 6662 !!!!!!![size=24][/size]
dzis moja waga rano pokazala mi 51 kg!wazylam tyle 4 lata temu chyba;p ojoj,wiem ze to nie duzo w porownaniu z Wami..ale musialam se gdzdzies wyladowac;p
Minely juz 4 tyg jak jestem na dziecie i udalo sie !! Pierwsze 4 kg juz za mna!! jeszcze tylkoe nastepne 4 i chyba bedzie koniec dietki!!
6662+4=6666
6666+ 4,5 = 6670,5
6670,5 + 2 = 6672,5
6672,5+5=6677,5
http://straznik.dieta.pl/show.php/ed...g_69_56_54.png
Jest do przodu ! ale o to trzbea dbac bo waga wraca niestety!
Niesamowite... :)
6677,5 + 5 = 6682,5 :)
6682,5 + 3 =6685,5 :D
6685,5 + 24.5 = 6710 kg !!!
POZDRAWIAM :*
6710+7=6717 :D
http://11.UploadMirror.com/uploaded/...6_08_90876.gif
I to jeszcze nie koniec :) Wkrótce tu wróce:)
6726+8=6734
6734+10=6744 :)
6744+ 14= 6758 :D:D:D:D:D:D
Verryyy verryyy good pomysł z tym tematem:D:D:D gratuluje i pozdrawiam!!:):):):):)
6758+6=6764 8) :lol:
o tyle mniej kilo dźwiga nas Matka Ziemia!!! :D ulżyjmy Ziemii, schudnijmy więcej!! ;)
6764 + 4.1 = 6768.1
O matko! Sporo już schudliśmy!
Znowu mogę coś dodać :D Tym razem 2,5 kg czyli
6768.1 + 2.5 = 6770.6
6770.6 + 24 =6794.6
schudlam juz 24 kg.. do idealnej wagi brakuje mi jeszcze 6 .. ale dam rade :D
6794.6 + 17.5 = 6812.1
Fajny pomysł z tym liczeniem :D
Hejo :D
6812.1 + 9 kg ;)
6821,1
http://straznik.dieta.pl/show.php/3p...g_75_73_65.png
czesc jestem tu nowa. Fajowe to forum dopiero co zaczelam chcę schudnąć tylko 7 kg. i utrzymać ta wage.Moze mi sie uda:) pozdrawiam
6821,1 + 11kg = 6832,1 kg :D