A ja narazie dorzucę swoje 5 kg (jak dla mnie to sukces :lol: )
8377+5=8382
Wersja do druku
A ja narazie dorzucę swoje 5 kg (jak dla mnie to sukces :lol: )
8377+5=8382
8382 + 25 = 8407 kg :) he he ile mydla by bylo z takiego tłuszczyku :)
8407 kg + poki co 39,5 :D = 8446,5 kg ;D
8446,5 +20 =8466,5 kg:)
8466,5 kg +8 kg = 8474,5
8474,5+6=8480,5
113+1=114
ehh prawie nic nie schodlam:(
Chyba się pomyliłaś ;PCytat:
Zamieszczone przez karolina3922
8480,5 + 1 = 8481,5
i jeszcze moje:
8481,5 + 3 = 8484,5 kg
8484,5 kg + 6,5 = 8491 kg
101+0=101kg ja nie umiem schudnoc słaba mobilizcja
jak narazie dorzucę swoje 10 kg :)
wiec
8491 + 10 = 8501
dorzucam ósemkę która zrzuciłam od ostatniej wizyty tutaj :)
8501 + 8 = 8509
8509 + 6 = 8515
8515 + 5 = 8520 :lol:
38 kg ;P
ja ważyłam 105 kilogramów w tej chwili ważę 90 kilo a więc straciłam 15 kilogramów i bardzo sie z tego cieszę. :P
Cytat:
Zamieszczone przez Kimberlly
8520 + 38 + 15 = 8573 kg :DCytat:
Zamieszczone przez nula1
od ostatniej wizyty która była daawno temu :)
8573+13 =8586
8586+6-8592
8592+11=8603 :)
8603 + 8 = 8611
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=73474&highlight=
8611+5=8616
:lol:
Moi szanowni poprzednicy schudli całkiem sporo, wypada się dopisać.
8616 + 15 = 8631
A ja tylko 3kg :(
8631+3=8634
Pozdrawiam
8634 + 8 = 8642!
8642 + moje 11 :) = 8653!
To i ja dorzucę swoje kg :D
8653+14 = 8667
Uzbierało się tego ciałka, co? :wink: Przyjmując za średnią wagi 75kg to z naszej zrzuconej wagi ubierałoby się 115,56 ludzi. Nieźle co? Pierwsza setka za nami.
8667+5=8672 :!: :!: :!: :!:
i na pewno dorzucę tu jeszcze trochę za jakiś czas
8672 + 21 = 8693
8693+14=8707
A juz neidlugo mam nadzieje jeszcze +9 podzrawiam wszystkich i zycze powodzenia :D
8707 + 6 = 8713
ciagle do przodu :) Jeszcze tylko jakies 12 kg i bedzi ejak znalazł :D
8713+3 = 8716 !!!
8716 + 16 = 8732 :D
8732+14=8746[/b]
8746+13= 8759
:)
rozbiegana.
8759 + 11 = 8770 8)
8770+22=8792
8792+1= 8793 [za 2 miechy bd + 11 ;] ]
Jeśli chcesz poznać realia bulimi zapraszam:
www.blimkablimka.blog.dieta.pl
PS.Mile widziane komentarze z waszymi refleksjami i przemyśleniami
8793+16=8809 :D