8603 + 8 = 8611
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=73474&highlight=
Wersja do druku
8603 + 8 = 8611
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=73474&highlight=
8611+5=8616
:lol:
Moi szanowni poprzednicy schudli całkiem sporo, wypada się dopisać.
8616 + 15 = 8631
A ja tylko 3kg :(
8631+3=8634
Pozdrawiam
8634 + 8 = 8642!
8642 + moje 11 :) = 8653!
To i ja dorzucę swoje kg :D
8653+14 = 8667
Uzbierało się tego ciałka, co? :wink: Przyjmując za średnią wagi 75kg to z naszej zrzuconej wagi ubierałoby się 115,56 ludzi. Nieźle co? Pierwsza setka za nami.
8667+5=8672 :!: :!: :!: :!:
i na pewno dorzucę tu jeszcze trochę za jakiś czas
8672 + 21 = 8693
8693+14=8707
A juz neidlugo mam nadzieje jeszcze +9 podzrawiam wszystkich i zycze powodzenia :D