Na naszym serwisie prezentujemy różne sposoby walki z nadwagą, tak by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Wszystkich zainteresowanych jednym z proponowanych przez nas sposobem odżywiania, prosimy o nadsyłanie pytań do odpowiedniego specjalisty.

Lekarze, specjaliści, dietetycy, instruktorzy fitness, wszyscy oni czekają na Wasze pytania. Nasza współpraca z lekarzami sięga pierwszych dni powstania serwisu Dieta.pl (wcześniej grubasy.pl). Pytania do specjalistów będą przesyłane po wcześniejszej moderacji przez naszych operatorów, ma to na celu wyeliminowanie pytań oczywistych tak aby specjaliści mogli się koncentrować tylko na faktycznych problemach jakie mają nasi użytkownicy. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalizacją każdego z naszych lekarzy. Jeśli dobrze zidentyfikujecie specjalistę który będzie najbliższy wiedzy której oczekujecie, macie szansę na przyśpieszenie otrzymania odpowiedzi na pytanie.

MGR INŻ. LUCYNA MICHALAK
ul. Włodkowica 21 50-072 Wrocław www.lucynamichalak.pl

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończone studia podyplomowe Poradnictwa Dietetycznego w SGGW w Warszawie. Stosuje zalecenia zgodne z racjonalnym i zdrowym sposobem odżywiania. Ustalam odżywcze, pełne warzyw i składników odżywczych diety indywidualne dla każdego.

LEK. MED. MICHAŁ MULARCZYK
ul. J.Bruna 26 m. 50 02-594 Warszawa www.dieta.org.pl

Opracował własny program żywienia adresowany szczególnie do osób z otyłością brzuszną i jej powikłaniami (nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, zaburzenia gospodarki cukrami i tłuszczami), szczegóły opisał w książce "Dieta bez wyrzeczeń".

MGR INŻ. ANNA WOLSKA
Nowolipie 18 01-001 Warszawa www.witalnosc.pl

Jest dyplomowanym dietetykiem, specjalistą w dziedzinie odżywiania i żywności funkcjonalnej. Promuję optymalizowane odżywianie, aktywność fizyczną i optymizm - kolorową dietę, urozmaicenie i radość życia.

NATALIA JAKUBOWSKA
ul. Nowopolska 12/14 91-712 Łódź

Instruktorka fitness Szkoły Fitnessu Open Mind i Nike Fitness Education System. Laureatka III miejsca IV Ogólnopolskiego Przeglądu Klubów Fitness, za program specjalny z grupą "Impuls puszystych". Dobór treningów, zmiana codziennych nawyków, motywacja, bezpieczeństwo.

MGR RENATA SZYDŁOWSKA
ul. Poniatowskiego 22a 32-700 Bochnia

Udziela pomocy w rozwiązywaniu problemów osobistych, rodzinnych i małżeńskich. Pomaga w pracy nad rozwojem osobistych możliwości oraz prowadzi terapię uzależnień i zagrożeń uzależnieniami.

MGR INŻ. MAGDALENA ANNA DOBAJ

Jako Technolog Żywności posiada wiedzę na temat surowców używanych do produkcji, technologii ich przetwarzania oraz gotowych produktów. Specjalizacja: - Choroby przemiany materii - Alergie pokarmowe - Żywienie ciężarnych matek, dzieci i noworodków - Żywienie sportowców.

MGR JUSTYNA MARSZAŁKOWSKA
www.e-prolinea.pl

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie doktorantka w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych Wydziału Nauki o Zdrowiu AM w Warszawie. Dietetyka oraz sztuka kulinarna jest jej pasją. Zdobyta wiedza i duże zainteresowanie zawodem pozwala jej łączyć profesjonalizm z osobistym zaangażowaniem.