I do tego humor od razu się poprawia, gdy wchodzisz na forum, patrzysz, a na twoim wątku stęsknione tłumy :wink:
Wersja do druku
I do tego humor od razu się poprawia, gdy wchodzisz na forum, patrzysz, a na twoim wątku stęsknione tłumy :wink:
Mag, właśnie jak Ci idzie/?
Dołączam się do herbatki miętowej z Tiską ;)
buziaki :D :D :mrgreen:
Pewnie sobie radzisz Mag doskonale :D Ja to wiem :!:
Maggi smutno mi bez Ciebie :( zwlaszcza teraz w chorobie...wracaj szybciutko :D
Cześć dziewuszki,
wpadłam tylko na chwilkę do kafejki żeby do was wpaść :) Z jedzeniem wiadomo raz lepiej raz gorzej :P Dziś miałam ważenie wyszło równo 72 :D Czyli 0,5kg mniej :D
Dziękuję, że mnie odwiedzacie. Jak będę miała neta w domu to będę was już regularnie odwiedzała :)
Ogromniaste buziaki :*:*:*:*:*:*:*
Mag nareszcie dalas znak zycia :) super,ze schudlas zawsze liczy sie chocby to bylo 0,1 kg. :) :) wpadnij kiedys jak bedziesz miec wiecej czasu :)
no właśnie, 0,5 kg to bardzo dużo!!!
gratuluję! :D :D :D
hm.. mnie troszke nie bylo.. ale widze, ze i Ty sie ostatnio malo pojawiasz... gratuluje kilo mniej !! :) ja niestety nie wiem czy zrzucilam cos.. bo waga sie zepsula.. musze kupic nowa albo nie iwem.. :(:(
cmokasy !
Cześć dziewuszki :)
Znów jestem w kafejce bo nie założyli mi jeszcze internatu w domu :x Mam nadzieję, że na dniach będę już was regularnie odwiedzała bo tęsknie za wami okropnie :)
Jeżeli chodzi o żarełko to nie idzie mi najlepiej w tym tyg :oops: Wczoraj zjadłam min rogala z czekoloadą i wz'kę :oops: Obiadki też nie bardzo dietetyczne są bo od niedawna mieszkam z mym lubym a on lubi pojeść smacznie i niekoniecznie dietetycznie :wink: Ale walkczę z nim i staram się wprowadzac jakies warzywka :D
Lece was odwiedzić bo mam jeszcze chwilę czasu :D
Magus musisz miec ten internet bo mi Ciebie brakuje...pojawiasz sie tylko od doskoku a to za malo :!: nawet mi nie mow dla mnie ten dzien to porazka i to totalna i chyba zostaje tylko...w leb patelnia...w leb patelnia i moze sie opamietam :wink: dla pocieszenie to ty w porowaniu ze mna jesz jak wrobelek.