Się stresujesz ale zobaczysz wszystko będzie w porządku.
Wersja do druku
Się stresujesz ale zobaczysz wszystko będzie w porządku.
Renolek no stresuje sie strasznie :(
Głowa do góry kto da rade jak Ty nie dasz rady.Przecież jesteśmy silne i wszystko możemy.
w jednosci sila :D :D :D jak nie dam rady to bedzie na Was wiec prosze sie postarac :D APEL DO CALEGO FORUM TO BYL :!: :!: :!: :twisted:
Ja zamiast sie pakowac to siedze na necie i w miedzy czasie pomagam mamie z gotowaniem.jutro z siuostra obydwie wyjezdzamy na studia daleko od domu wiec wyprawka musi byc :wink:
aha i zmienilam sobie ticerek bo z poczatku chcialam schudnac do 65 pozniej do 60 kg.ale odradzono mi to,ze to za malo do mojego wzrostu wiec zostaje przy 65 kg i chce juz tyle wazyc :!:
NAm wszystkim uda sie schudnąć! :) Będę mocno trzymała kciuki :)
Mallia witaj dzie dziekuje za wsparcie :lol:
To kiedy się odezwiesz jak jutro wyjeżdżasz?Bo bez Ciebie to nie będzie to.A długo będziesz jechała na te studia?
Jestes kochana Renolek :D :D :D :D :D :D :D
jutro o 13 planujemy wyjechac bo rodzice mnie odwoza a jedzie sie tam ode mnie dobre 3,5 godz.to troche daleko :( ale jak tylko bede mogla i dorwe gdzie neta to od razu sie odezwe :lol: moje pakowanie to jest DRAMAT i konca nie widac :( :( :( :( :( juz sie zestresowalam :x
tiskuś wdech i wydech :D wszystko bedzie dobrze :) zobaczysz ;)
no juz sie nie denerwuj :) moze jakas meliska na uspokojenie ? ;)
Tiskus Kochana
Jak tylko dojedziesz na miejsce i znajdziesz troche wolnego czasu odezwij sie :)
Bez Ciebie smutno tu bedzie :(
Buziaczki i do uslyszenia :)