-
Hejka
Warto przegryzać sobie suszone morele, albo śliwki, lecz niestety tylko w małych ilościach, możesz sobie na to pozwolić 1-2 razy dziennie po 2-3 suszone owoce, albo orzechy. Jednak warto je jeść nawet w małych iloscich bo mają dużo wartości odżywczych
TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE!!!!
-
Dziękuję wam bardzo za rady i za to, że mnie wspieracie :lol: :lol: Dzięki wam od jutra mogę zacząć dietę...tylko jeszcze muszę sie zastanowić jaką:)może macie jakieś propozycje?? Jak macie jeszcze jakieś dobre rady to fajnie by było gdybyście napisali:)dzieki wielkie:*:* :D :D
-
Ja jestem na diecie 1500kcal (rozłożoną na 5 posiłków) i Tobie również mogę ją polecić :). Nie ma żadnych problemów z przygotowywaniem dań (w niektórych dietach są naprawdę skomplikowanie) i nie chodzi się głodnym (przynajmniej ja :)). Do tego dużo ruchu i będzie dobrze.
-
:D Oki dzięki to zaczne ją stosować od soboty:) a czy przed tą dięta powinnam sobie zrobić jeden dzień oczyszczający :?: :?: Wiesz żeby pozbyć się toksyn z organizmu :?:
-
Ja nie robiłam, ale to z racji tego, że mam zbyt słabą wolę :).