Owocnej nauki :lol:
http://img221.imageshack.us/img221/9...ylkamidil7.jpg
Wersja do druku
Owocnej nauki :lol:
http://img221.imageshack.us/img221/9...ylkamidil7.jpg
mam takiego stracha;/ Wiecie jak ja żałuje że nie zadeklarowałam podstawy? Myślałam o tym ale wszyscy starali sie mnie przekonać, żebym nie zmianiała. A teraz cierpie;/ Podstawe pisze na 70% rozszerzenie między 30-40. Jak nie zdam to mam po wakacjach... ehh... Boję się;/
Happy Skarbie 3mamy mocno kciuki ;) mi już został tylko ustny niemiecki w czwartek, dziś myślałam ze ducha wyzione przed komisja z polskiego. Bedzie dobrze :* ;)
kochana nie bój się, na pewno dasz radę i napiszesz ładnie!!!!
na pewno dasz rade ! Wierzymy w Ciebie :)
a czemu miałabyś nie zdać? nie wymyślaj!!!! na pewno Ci świetnie pójdzie!!
z tego co policzyłam zdalam między 30 a 40%. Nie jestem w 100% pewna bo nigdy pewnym się nie jest, ale wygląda na to, że zdałam. W wypracowaniu pisałam o Polsce o Węgrzech nie wiem nic. Wiec pewnie nie dostane nic bo nie zrealizowałam tematu. Zreszta tą polske też mam po łebkach zrobioną więc w sumie zero pkt za wypracowanie mnie nie zdziwi. Było cięzko. Ale matura nie była trudna, to mnie chyba uratowało. Miejmy nadzieje, że to 30% jest:)
Na pewno jest 30 % a nawet i wiecej ;)
wiesz o moich problemach milosnych .. a teraz poznałam kogos .. ma na imie Grzesiek ma 25 lat i jest super facetem , smieszny miły i wogóle super ... tylko że ja wiem ze z tego nic nie bedzie bo jak facet mówi ,że zadzwonia nie dzwoni to musi byc jakis powód.. a mi sie wydaje ,że powodem jest to ,że źle zapisał sobie mój nr tela bo jka mu podawałam to za trzeźwi nie byliśmy .
Twraz sie przyznam ,że ja juz nie trzymam diety bo nie mam na to siły i możecie wierzyć albo bie ale jestem zadowolona ze swoich kształtów przy obecnej wadze a ze ciepło jest to po pracy piwo obowiązkowo :P
Iguana88- jeśli się dobrze czujesz to zostaw dietke;) własne samopoczucie jest najwazniejsze;) A co do faceta. Jak będzie wam pisane to sie spotkacie jeszcze.
Zdałam dziś ustny polski na 19/20. Jeszcze tylko ustny angielski i jestem free. ide sie wyspac. Od jutra wracam do dietki. A od piątku o poranku bieganie popołudniu rowerek a wieczorem spacer:) Czas wziaść się do dietki z ruchem jak trzeba;)