-
dziewczyny, no co wy!!! jakikolwiek BOL to wolanie ORGANIZMU O POMOC!!! jesli boli was glowa po rozpoczeciu diety, zwiekszcie liczne kalorii!! mnie boli glowa prawie codziennie, ale to z powodu migreny :/ nic przyjemnego, plakac i mdlec z bolu, uwierzcie, a migreny mozna dostac wlasnie po niewlasciwym odchudzaniu!! ja mam te chorobe przez geny (babcia miala, mama ma i ja mam ;)), ale troche o tym czytalam i jesli bedziecie ignorowac te objawy, wpedzicie sie w chorobe!!! a niewarto!!!! odchudzjcie sie z glowa ;) przeciez sa niskokaloryczne, zdrowe produkty, np warzywka ;) jedzcie zdrowo a bedzie oki ;) lepiej chudnac powoli, a ZDROWO!!! 8)
-
Niektore wypowiedzi mnie smieszą... jeżeli wiecie że boli was glowa z diety to po jaka cholere ja stosujecie?? niektore z was chca wygladac jak szkielet czy co? jezeli wage macie okej a tylko troche tluszczu to lepiej brac sie za cwiczenia... Poprostu no comennts :?