Czy da sie trenowac w domu z tym samym efektem co na silowni
Pytanie jak w temacie.
Odnosi sie raczej do treningu kobiet,bo facet pewnie wiecej potrzebuje,al kobieta zazwyczaj troszke kg zrzucic
Cwicze 2 razy w tygodniu na silowni 1-2h,ale jakos wydaje mi sie,ze to za malo!!
Niestety nie mam mozliwosci chodzic na silownie wiecej razyA wiec czy da sie wypracowac te same lub chociaz jak najbardziej zblizone efekty w domu??
Re: Czy da sie trenowac w domu z tym samym efektem co na sil
Cześć! Jęśli pozwolisz, że się wtrącę, to chciałabym abyś wypróbowała inny sposób oprócz siłowni. Zamist tam chodzić i wydawać pieniądze, co dzień, wieczorami rób sobie po 50 brzuszków i jeszcze 50 jakiś innych ćwiczeń, np.rowerek lub przysiady. Da ci to o wiele więcej niż siłownia. Chodziłam kiedyś na nią, ale nic dobrego, oprócz nowych znajomości ( męska siłownia) :-D nie wyniosłam he he. Tak że próbuj ćwiczyć w domu przy fajnej muzyczce i zdala od ciekawskich oczu innych. Zapewniam cię, ze jeśli będziesz robiła ćwiczenia z dnia na dzień i nie będziesz ich zmniejszała, a raczej co jakiś czas dodasz sobie o kilka więcej, nie będziesz żałowała. Pozdrawiem DziuniaNiunia :lol:
Re: Czy da sie trenowac w domu z tym samym efektem co na sil
Cytat:
Zamieszczone przez DziuniaNiunia
Zamist tam chodzić i wydawać pieniądze, co dzień, wieczorami rób sobie po 50 brzuszków i jeszcze 50 jakiś innych ćwiczeń, np.rowerek lub przysiady. Da ci to o wiele więcej niż siłownia. Chodziłam kiedyś na nią, ale nic dobrego, oprócz nowych znajomości ( męska siłownia) :-D nie wyniosłam he he.
a wiesz o tym, ze trening silowy jest w odchudzaniu jak najbardziej wskazany?
wiec nie namawiaj do rezygnacji z silowni na rzecz 50 brzuszkow i "50 innych cwiczen" :!: :!: :!:
bo tobie to nic nie dalo. jak sie nie wkrecilas w wykonywanie cwiczec /byc moze z powodu tej meskiej czesci publicznosci :twisted: / to nie znaczy ze ktos ma tam nie chodzic. rozumiem ze chciala dobrze doradzic, ale wiedz ze silownia ma tylko taka straszna dla niektorych nazwe.
gdzie najszybciej wymodeluje cialo?? - no wlasnie na silowni. i prosze sie nie obawiac wizyt tam, bo na to, zeby miec rece jak rambo to trzeba sobie popracowac miesiacami i przy regularnym cwiczeniu i duzym obciazeniu.
Odp: Czy da sie trenowac w domu z tym samym efektem co na silowni
Ja bym bez siłowni na nie dała rady. U mnie nie ma motywacji, a tym samym efektow. Trenuję z trenerką tylko na siłowni. No też w plenerze jak jest ciepło. I wam też polecam to rozwiązanie :) Zajrzyjcie pod ten adres Fitness - LepszyTrener.pl Można poprzeglądać oferty trenerów i od razu się skontaktować :)