Czy ktoś z Was ma już nowego Shape z płytką " Ja chcę mieć takie ciało"? Mam poprzednie płytki i zastanawiam się co jest w tej- wszystkich ćwiczeń z poprzednich płyt po trochu, czy ogólnie rozciągające, a może jeszcze jakieś inne?
Wersja do druku
Czy ktoś z Was ma już nowego Shape z płytką " Ja chcę mieć takie ciało"? Mam poprzednie płytki i zastanawiam się co jest w tej- wszystkich ćwiczeń z poprzednich płyt po trochu, czy ogólnie rozciągające, a może jeszcze jakieś inne?
Już sobie kupiłam! Na płytce są ćwiczonka typu TBC. Niektóre ćwiczenia się powtarzają z poprzednich płyt, ale sporo jest nowych- angażujących jedocześnie ramiona, pośladki i brzuch. Można powiedzieć wyższa szkoła jazdy momentami.
Ja narazie widziałam tylko ten z zeszłego miesiąca. A ile kosztuje nowy z płytką, bo chyba też sobie kupie???
Gazeta z płyta kosztuje 11 zeta.
Jest to mój pierwszy shape z ćwiczeniami. Na razie tylko obejrzałam. Mam nadzieję, że ćwiczenia dadzą efekty. ;) Czy te poprzednie były dobre?? I zastanawiam się czy 3 razy w tygodniu wystarczy, czy trzeba codziennie je wykonywać
Ja mam płytkę z ćwiczeniami na brzuch. Narazie trenuję 15minutowy poziom dla początkujących ale i tak daje efekty. W przypadku brzuszków polecam ćwiczyć co 2 dzień, dajesz wtedy szansę mięśniom na regenerację, nie powoduje to zbyt szybkiego ich wzrostu i spalasz. Sądzę, że to tyczy się każdej części ciała.
No właśnie, bo to jest na całe ciało może co 2-3 dni będę ćwiczyć. Mam nadzieję, że szybko przejdę do zaawansowanych
Dziś był 1 dzień moich ćwiczeń i nie wszystkie ćwiczenia mi wychodziły :( ten drugi zestaw jak na razie tylko obejrzałam i część ćwiczeń jest podobna do Cindy Crawford " Nowy wymiar" przeglądając shape`a bardzo spodobał mi się stretching z piłką. Ale jej cena... ale ja wpadłam na szatański plan :twisted: kupię sobie piłkę do skakania dla dzieci :) tylko jaką średnicę?? I co sądzicie o tym pomyśle??
Mama mi kupila Shape. U mnie wychodzi tylko bez dvd i teraz musze tydzien czekac az dojdzie wtedy bede mogla cos powiedziec.
Ja mam plyte z cwiczeniami z ShAPE POSLADKI i jezeli ktos chce to moge sie z nim zamienic na brzuch!!
Cześć wszystkim :)
ja mam wszystkie cztery płyty i zastanawiam się jak z nich ułożyć trening - wydaje mi sie że dobrze jest mieć nawyk ćwiczenia codziennie wiec składam sobie po 2 15 min programy - czy lepiej byłoby wg Was ćwiczyć godzinę co 2 dni? Jaka ilość ćwiczeń dziennie jest optymalna?
Z góry dzięki za odp ;)
Pozdrawiam :)
Nie wiem. Ja chcę tak rozłożyć, żeby się nie zniechęcić. Tak więc. We wtorki, piątki i niedziele ćwiczenia z płyty. Codziennie pilates i 8 minute abs. Może jeszcze coś dołożę. I oprócz tego 2*w tyg siłownia 2* w tyg basen. Mam nadzieję że wystarczy. Jak się uzależnię od ćwiczeń to postaram się częściej.
ależ intensywnie trenujesz ! 8)
mam jeszcze pytanie : jak dlugo trwa wykonywany przez ciebie program pilates ? ja mam jakies video z 30 min.
zapewne kazdy ma inne potrzeby/mozliwosci - ciekawe jednak jaka jest dawka zalecana kazdemu przez lekarzy - hmm
pozdrawiam :)
Pilates włączam dopiero od poniedziałku :) bo mi koleżanka ma na płycie przynieść dziś lub w pon. Z tego co mi mówiła to trwa ok 15 min. Tylko będę miała kilka zestawów. Więc powiem później. :P mam nadzieję, że wytrzymam
No i jak dziewczynki idą wam ćwiczenia?? Ja miałam wczoraj i dzisiaj za chwilkę. A po południu basen :)
Mi idą bardzo dobrze. Od wczoraj mam stepper skrętny i już na nim ostro popierdzielam (20 min 1300 kroczków), do tegp brzuszki z płytki. Sądzę, że przyspieszy mi się chudnięcie i zrzucę trochę do Sylwestra.
ja na razie trzymam się programu pierwszego ja chcę mieć takie ciało. :) za kilka tygodni lub dni włączę, drugi, a teraz odpoczywam po basenie. Nieźle się namęczyłam.
no ostatni tydzien to az sie dziwie ;)
codziennie conajmniej 0,5 h (bywalo nawet 1,5 h :lol: )
ale wlasnie tak zwykle ze mna bywa - po tygodniu jest najgorzej. pojawiaja sie pokusy zarzucenia wstawania wczesniej - po 2-och bedzie juz na pewno latwiej ;)
POZDRAWIAM :D
jeeej ja też się sobie dziwię! dziś był 8 dzień moich treningów. I ja ani razu nie pomyślałam , że mam to w dupię i to rzucam. Co więcej spodobało mi się. i już czaję sie jaką kupić sobie nową płytkę.
PS.
Absolutnienowa trzymam kciuki. :wink:
Mam juz plytke i jestem totalnie rozczarowana, zle ulozony program, przeskakiwanie z miesnia na miesien i to z zupelnie innej grupy. Calkowity brak pozadnej rozgrzewki, ta pani chciala byc pewnie nowatorska i wprowadzila totalnie zle ulozony program.
Zbyt male powtrzenia i za krotki warm up pozniej skacze nog na brzuch na rece.
Zrobilam cala i nie spocilam sie nic a nic, wynudzilam sie okrutnie wiec plytka na polke i wzielam swoj normalny porzadny program z Giladem. 55 min i czuje ze zyje. Czuje miesnie i prysznic byl koniecznoscia tak samo jak wypranie stroju do cwiczen. Byl suchy (specjalny material ktory blyskawicznie schnie przeznaczony do cwiczen w lecie albo takich ktore powoduja wydalanie potu i zwiekszaja cieplote ciala).
Ta pani wydala zaledwie 2 dvd a moj Gilad jest instruktorem od ponad 25 lat ja sama mam jego 8 dvd i planuje 4 nastepne specjalny program (jak odloze troche kasy bo koszt niestety duzy ponad $100).
Wiedźma, dzięki za profesjonalna opinię :) Właśnie się zastanawiałam, czy nie kupić shape'a z tą płytką, ale coś mnie powstrzymywało. Teraz wiem, ze nie kupię. Jak mam czas, to jadę do fitness klubu, jak nie, to musi starczyć 8 minute ABS. Właśnie, nie znasz tego typu filmików dościągnięcia, ale z ćwiczeniami na biodra i pośladki?
Pozdrówki dla wszystkich ćwiczących :)
a ja się trochę nie zgodzę z tą opinią. rzeczywiście rozgrzewki nie ma, ale można ją zrobić samemu. A co do ćwiczeń. Pierwszego dnia spociłam się strasznie. Później już nie. Ale po każdym ćwiczeniu czuję przyjemne napięcie mięśni. zauważyłam też sporą poprawę na nogach.
w sumie rzeczywiście dosyć to chaotyczne,ale ja nie traktuję tej płytki jako jednorazowego treningu, tylko jako dopełnienie po ćwiczeniach typu cardio. Ale poprzednie płytki są ok.
hmmm...a ja mam wszystkie płytki...oceniam je różnie,ale nie uważam ,że zasługuja na taką ostra krytykę jak powyżej,
Ostatnia-ciało-średnia
ale posladki uważam ,że są swietne..ćwiczę sporo ale nigdy nie zdarzyło mi się ,żebym nie byla mocno spocona po 30 minutach na posladki
Brzuch nie wyciska tyle potu...ale tez uważam ,że jest świetny...
polecam
Ancaa, narobiłaś mi ochoty na płytkę z ćwiczeniami na pośladki :) Niestety, nie wyrobiłam się wtedy, jak była dokładana do pisma, z kupieniem shape'a i nie wiem skąd ją teraz wytrzasnąć :?
Nie wiecie, czy można gdzieś dostać "stare' płytki? Ja mam w domu tylko tą na ramiona, chętnie bym się zamieniła na pośladki, ale pewnie nikt nie chce... :wink:
Jest na osiolku mozna sobie sciagnac, I want these buns albo wpisz Tamilee Webb i ci znajdzie
Dzięx :)
ojej - a ja generalnie jak cwicze rano i mam niewiele czasu to zwykle tez staram sie cwiczyc wszystkie partie ciala i wychodzi mi taki mix jak na plycie "ciało" - czy to na prawde zle? lepiej miec sflaczaly brzuch i wycwiczone miesnie posladkow? chociaz generalnie ne chodzi mi o trening rzezbiacy miesnie tylko raczej pozwlajacy zachowac kondycje...
Hej dziewczyny
Ja już miałam kilka podejść podejść do ćwiczeń z tych płytek ,zwłaszcza do brzuszka , bo ta płyta mi się szczególnie podoba.
A ostatnio lytka na całe ciałko tomnie przeraża . Ktoś tutaj słusznie to określił - ,,wyzsza szkoła jazdy '' .Zgadzam się w 100 %. No ale kiedyś tą szkołe wyższą będzie trzeba rozpocząć :| pozdrówki
tez mam ta plytke (i poprzednie tez)...troche sie zawiodlam... bo Tamilee mogla sie wysilic zeby dac calkiem nowe cwiczenia a nie sklejac z poprzednich plyt :( liczylam na jakies "wow" ...ale poprzednie byly spoko :D
dzisiaj na śródmieściu widziałam shape z płytą na ramiona za 5 czy 6 zł.