-
po pierwsze...trzeba wierzyć,że to rzeczywiście przyniesie jakiś skutek...to jest podstawa :!: :!: :!:
po drugie...to jest zaklęcie miłosne..więc najlepszy czas...to piątek wieczorem...faza księżyca musi być wzrastająca...lub pełnia :!: :!: :!: :!: :!:
i tu się zaczynają problemy...wczoraj była pełnia :( :( co znaczy,ze kolejna faza wzrastajaca(czy jak to się tam nazywa) będzie po 14 października...14 jest nów..czyli w praktyce to oznacza,ze 15 października ja się za to biorę... :!: :!:
ahia to jest zaklęcie miłosne na przywołanie idealnego kochanka...więc to nie musi być do konkretnej osoby :wink:
jakoś około 10 października dostanę od tych dziewczyn które się tym zajmują...wtedy wszystko dokładnie przestudiuję i jak będziecie chciał to na priva Wam to prześlę..bo tak na forum..to jeszcze bana zarobimy za rozprowadzanie ksiąg zakazanych :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja poczekam do tego czasu ... musze się nastawic psychicznie ...
a te dziewczyny,które próbowały...udało się im za trzecim razem...do jednej ten facet ni z tego ni z owego zadzwonił...potem zaprosił na wakacje..ona będzie to powtarzać...bo chce sobie tym pomóc :!: :!:
jeżeli się nie rozmyślę do tego 15..bo nie ukrywam,ze chciałabym już jutro albo pojutrze to zastosować...bo Kuba mnie wqrwia...tym,ze mnie olewa :evil: :evil: :evil:
dobra to dziś na tyle wiedzy... :wink:
-
ej laseczki ja wiedzialam ze normalne nie jestesmy
i nie raz o tym, rozmawialysmy ze pasowaloby sie udac
do jakiejs specjalnej instytucji zeby nam pomogli
ale wiecie ja nie wiedzialam ze my inne jestesmy do tego stopnia hehehe
core wiesz ja jush w to wierze hehehe
-
Kei..chwali Ci się to... :wink: :wink: :wink: :wink:
a ,że jakieś nie ten tego jesteś my to wiadome było..hihihi :wink:
nio tio czekamy razem,aż nów będzie...hihhi :lol: :lol: potem przekaże Wam moja tajemną wiedzę... :!: :!: :!:
-
keiasha jaka ?? ...same sa poradzimy ja tak mysle :D
-
Mi sie podobaja przecietni :D nie zadne wloski na zelu choc tez sa fajne...
Oto cechy wymarzonego:
- łysy
- czapeczka styl sk8
- luzak
- szalony
- *******niety [nie bede sie przy nim nudzic]
- ma duzo glupie pomysly :D
- oj musi byc taki ze bede mogla z nim wypic
- wsyztskie cechy zajebistego kumpla :D
- fajnie musi sie lizac ale wiecie co tego to idzie sie nauczyc ;) praktyka :D
- sprosny :D <lol2> :roll: :lol: taki jak ja :D
choc duzo tego :) a wiem ze tacy istnieja! nie musi byc piekny :)
-
core wiesz co?? ja myślę, że ta sie zrobić to zdjęcie;]
przyjdź do szkoły z aparacikiem weź kumpele i zorganizujcie tajny konkur na najfajniejszego faceta w szkole;) tak na niby ofkors i bedziecie miały pretekst:D zrobicie zdjęcie [najlepiej niech koleżanka robi będzie mniej podejrzane;) a Ty coś notuj gdzies tak zeby fachowo wyglądało] i jemu i Kubie odrazu ;) hehe i po sprawie napewno cos tam nasciemniacie tak ze wyjdzie
a ja mam zmuŁe nie chodze do szkoly i mam zmuŁe i wogole mam zmuŁe...
czy ja sie powtarzam?:D
-
ja jestem poprostu ***** genialna!!!!!!!! no taka genialna ze szok:D:D:D tamtego posta napisalam o godzinie 19 i wtedy niechący naciskając jeden pieprzony guziczek wylogowalam sie z systemu:D a że to komp mojego brata to haselka oczywiscie nie znam a jego nie bylo i dlatego dopiero teraz wyslalam to co wtedy napisalam:D:D:d lol geniusz geniiusz moj geniusz mnie zadziwia;d;d;d;d;d;;d he he he
nudy:/ faceta mi trzeba:/
-
Mi.a to jest mój pomysł :>:P hiih
ja tak zrobiła w drugiej klasie i teraz am foty najfajnieszych kolesi ze szkoły :D
oczywiscie razem ze mną :D hiih
A genialne to my tu wszystkie jestemsy :D
-
niom Kachorra w sumie tio masz racje hihi ;]
mam-kompleksy mnie tam sie lyzi zabardzo nie podobaja
ja to chce shizowego itd no zreszta jush pisalam cechy mojego wymarzonego mena hihi :wink:
-
nio właśnie nie wiem czy to wypali...wiecie to liceum...takie akcje sa co najmniej podejrzane..poza tym ten kolo...jest straszny..podobny do świstaka..to mówi samo za siebie..ale i tak mi się podoba..ale wiecie..kuba od razu zczai podstęp..i poyśli tym barzdiej..boshhh jak z niej debil :? :? :?