-
Witajcie moi drodzy .Siedze i probuje cos tworzyc i zaraz zobacze co z tego wyjdzie -.
http://images23.fotosik.pl/59/042a6d18b3c4ec7cmed.jpg
Sluchajcie udalo sie to jest Jezioro Maltanskie w sasiedztwie ,ktorego mieszkam i ktore to jezioro coraz czesciej obchodze dookola . Mysle ze teraz juz bede mogla pokazac wiecej fotek .Dzisiaj wlasnie po obiedzie poszlam na dlugi spacer /szybkim krokiem /i obeszlam Malte dookola . Bardzo sie ciesze ze do tego doszlam sama . Zdolna jestem nieslychanie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
http://images27.fotosik.pl/59/2c9fa0805b219cd6med.jpg
http://images28.fotosik.pl/59/2ce250ebc6349594med.jpgw oddali Kacperek .To tyle narazie nie chce przeholowac . Serdecznie wszystkich pozdrawiam
-
Witaj Irenko, fajnie,ze wklejasz takie sliczne zdjecia, ja to juz od 2 lat szleje z aparatem i nie ma końca, to naprawdę duża przyjemność.
Mój wakacyjny wyjazd opóźnia się, wyjadę dopiero w sobotę z samego rana. Jadę do Krakowa na kilka dni a potem dalej.Myślę że nie będzie mnie do końca miesiąca.
Jask wrócę to pochwalę sie zdjęciami. Tymczasem przesyłam moc pozdrowień i całusów.
http://images30.fotosik.pl/59/72591aba538428f0.jpg
z mojego ogródka
-
Pięknie dziękuję za zdjęcia. Bardzo lubię Maltę. Jest bardzo ładna. Ale Twoje wnuki jeszcze ładniejsze :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam :lol: :lol: :lol: :lol:
-
witaj
u nas przepiekna pogoda -dzionek jak zwykle w Sławie spędzilismy
troche na wodzie a troche na plazy . Nikt by mnie z chaty nie wyciągnął
ale znajomi cos ostatnio zrobili sie światowi -a paliwo kosztuje
więc w dwie pary taniej :D
Malta jest kamerowana na zywo w necie -nawet zastanawiałam sie
kiedys co to za miejsce ,ze az kamery tam ustawili .
Gratuluje takich umiejętności . ja mój aparat gichnęłam do torby i
dobrze mu tam -a własnie mogłabym troche sławe pofotografowac .
Jak uda mi sie jeszcze pojechac to spróbuje coś uwiecznić .
ale czy bede umiała do netu :?
dorfa ale pięknie wyszłas - wyglądasz jak hrabini z wnusiem
-
Podstolinko bardzo sie ciesze,ze nauczyłas sie wklejać zdjęcia :P :P
I mam nadzieje,ze duzo ich bedziesz wklejać :P
Uwielbiam ogladać zdjęcia :lol: :P :P
Miłego dnia Ci zycze i duzo uśmiechu :P
http://img170.imageshack.us/img170/9...edronkaqa1.jpg
-
:D Pusto jakos na tym naszym forum .Widac ze jeszcze sezon urlopowy w pelni . Ale mam cicha nadzieje ,ze niebawem wszystko wroci do normy .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze dobrej ,spokojnej nocy . Trzymajcie sie dziewczynki . http://www.sirmi.ic.cz/medved/13.gif
-
Pozdrowienia serdeczne i buziaki przesyłam Podstolinko :lol: ,..ja już myślami latam boso po łące :wink: (w sobotę wyjeżdżam na 2 tyg.). Jeśli pogoda dopisze, mam w planach dużo ruchu, więc może uda mi się nie przytyć :lol: . Buziaki :lol:
-
Podstolinko miłego piateczku Ci zycze!!!
Ja z moim leniem wyruszam zaraz do pracy :wink:
BUZIACZKI
http://img237.imageshack.us/img237/4...guy25noba1.gif
-
Podstolinko, ale jesteś zdolna :lol: :lol: :lol:
Ja nie potrafię wklejać zdjęcia :lol: :lol: , a skąd wzięłaś informacje na temat ich wklejania :?:
Teraz mam mało czasu na komputerek, bo pogoda odpowiednia do spacerów po pracy :lol:
Podstolinko, jesteś szczęściara, że masz blisko do jeziorka maltańskiego.
Taki spacer dobra rzecz,mozna zgubić kalorie i naladować organizm pozytywną energią :lol:
Miiłego weekendu :!:
-
Witaj Podstolinko.Dziekuje za "wizyte".Mam czas do lekarza na poczatku wrzesnia.Trzymam reke na pulsie.Moc pozdrowien.Roxana
-
jestem pod wrażeniem twoich umiejetności, ja jeszcze nie nauczyłam się wklejać zdjęć, próbowałam ale mi nie wychodzi
buziaczki
-
-
fotki super :) :) gratuluję opanowania wstawiania ich :) piekne masz miejsce do spacerowania.koło mnie tylko bloki i rozkopane drogi, że i przejśc i przejechać trudno. A ładne widoczki zachęcają do spacerków....
pozdrawiam cieplutko i zyczę przyjemnej niedzielki :)
-
-
:D witam wszystkich serdecznie w niedzielne poludnie .Pogoda super do spacerkow ,a zatem obiad zjedzony to i mozna wedrowac nad Malte .
Madziu -rowniez zycze przyjemnej i spokojnej niedzieli .
Ruda-masz racje ,az chce sie wychodzic z domu ,zeby wykorzystac jeszcze byc moze ostatnie dni lata .-pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzieli .
luizku-do tych zdjec /wklejania /weszlam przypadkowo ,zaczelam kombinowac ,zeby cos przeslac .Nic mi nie wychodzilo i wowczas weszlam w Fotosik -wgralam kilka zdjec i skopiowalam i....udalo sie :!: :lol: Jestem z siebie dumna bo taki kiep jak ja i wreszcie cos zrobilam sama .Pozdrawiam niedzielnie .
bewiku-mysle ze wyczytalas co przed chwilka napisalam . To naprawde kompletny przypadek,a moze upor zeby cos zrobic .Nie wiem -jak go zwal tak go zwal ,ale w koncu udalo sie -pozdrawiam niedzielnie .
Zaraz sie zbieram na spacer i zabieram aparat -moze cos uwiecznie .Malte z drugiej strony jeziora . Do milego zobaczenia -dziewczynki . http://www.edycja.pl/upload/kartki/404.jpeg
-
Podstolinko przychodze sie przywitać :D :!: Grzecznie dietkuję i mam nadzieję,ze to nie chwilowy zapał :roll: :?: :?:
http://i11.tinypic.com/4lyqtzr.jpg
-
:D Juz koncze na dzisiaj jestem troche umeczona . Bylam na dlugim spacerku ,ale niestety nie zaliczylam Malty dookola.Wybral sie ze mna moj maz i juz zadbal o to zeby sie nie przemeczyc . Ale dobre i to .Zycze wszystkim dobrej spokojnej nocy i udanego przyszlego tygodnia .
http://images24.fotosik.pl/63/f86bba399f09461bmed.jpg-kapielisko nad Malta
http://images23.fotosik.pl/63/2466073783c96b8dmed.jpg-droga do motelu
http://images26.fotosik.pl/63/58b4d2914b999dfdmed.jpg-widok na obekt sportowy
http://images28.fotosik.pl/63/1134eed33913131fmed.jpg-widok na jezioro i plac zabaw .To tyle narazie ,nie chce zanudzac . Jeszcze raz wszystkiego dobrego .
-
witaj
to ja nawet nie wiedziałam ,ze u was na Malcie tak pięknie .
Prawie jak w sławie -widze też macie wodny sprzet i można poszaleć
na wodzie .
Bewik co ty mówisz ,ze nie umiesz wklejac zdjec -przeciez pamiętam
jak kiedyś nasz zalew wkleiłas . to ,ze człowiek ma mało czasu na zabawy z kompem zgodze sie -bo ja też wole raczej pobuszowac -poczytac .
Jutro juz sie pakuje i wyjeżdżam do matki .
miłego tygodnia
-
Podstolinko naprawde pięknie na tej Malcie!!!!
Moze się kiedys wybiore tam na weekend z synkiem!Widziałam tam fajny hotel :P :P
Zdjecia naprawde cudne :P :P :P
Zycze Ci Kochanie wspaniałego poniedziałku i mocno przytulam :P
http://img165.imageshack.us/img165/2663/h27ars5.jpg
-
:D [b]Krysialku jasne ,ze pieknie i nie prawie jak w Slawie bo moze piekniej :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale zartuje oczywiscie . Wzięły sie wladze poznanskie za to wszystko i pomalutku wolnym kroczkiem pieknieje nam ta nasza perelka maltanska :!: :!: :D :D :D :D :D :D
Madziu -naprawde mamy slicznie ,zeby tylko wladze jeszcze bardziej potrafily to wykorzystac .Z roku na rok jest naprawde coraz piekniej .Mysle ,ze warto odwiedzic Poznan i jego zakatki -jak bede w formie i bede mogla to napewno oprowadze po tym wszystkim .Zeby tylko zdrowie dopisalo .
Bede chciala zrobic wypad na miasto i porobic troche fotek to powklejam .
Pozdrawiam serdecznie bo zaraz musze sie zwijac i jechac do
przychodni mam zapisana gimnastyke na ten moj kregoslup. Predzej nie molam ze wzgledu na ten nieszczesny polpasiec.Do uslyszenia . http://www.sirmi.ic.cz/kytka/49.gif
-
Witaj :!: :D
Taka gimnastyka na kręgosłup i dla mnie byłby potrzebna :wink: Piękne zdjęcia wklejasz.
Miłego poniedziałku :D
-
-
Przyszłam się przywitać droga Irenko.
Właśnie wróciłam z Helu. Dochodzę do siebie. Mam świadomość że jest już po wakacjach i bardzo mnie to martwi. Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku i że masz czas na spacery ze swoim ślubnym po tak pieknych miejscach.
Miłego dnia
-
Podstolinko, ale jesteś zdolna :lol: :lol:
Wspaniale wklejasz zdjęcia, a do tego fotograf też dobry z Ciebie :lol: :lol: :lol:
Ja wiem jak to jest chodzić samemu :roll: ,a wszyscy idą jak daleko :lol: , a jak sie umawiam na konkretny dzień i godzine to zawsze nie za bardzo pasuje i ......wtedy wyciągam męża :roll:
Fajnie, ze odpoczniesz od wnuczków :lol: :lol: , bo dzieci są kochane, ale potrafią wymęczyć :lol: :lol: :lol:
-
Podstolinko- żeby nie Twoje zdjęcia z nad Malciuchy nie widziałabym
na bieżąco, jak tam wygląda-daaawno nie byłam.
Wiem, że wypadało Męża zabrać, niech Chop się cieszy ;)) lepiej trzeba było
ze mną iść.......buziolki! 8)
-
IRUS WITAJ :P :P :P JAK TOBIE ZAZDROSZCZE ZE JUZ TYLE UMIESZ ZROBIC PRZY TYM KOMPIE .JA ZYJE NADZIEJA ZE TEZ SIE TEGO NAUCZE TYLKO MUSZE MIEC NAUCZYCIELA I APARAT A PRZYNAJMIEJ KOMORKE Z APARATEM. :shock: :shock: SKYPA KOCHANIE JUZ SIE NAPRAWILA MYSLE ZE U CIEBIE TEZ.MUSZE CIE POCHWALIC ZE PIEKNE ZDJECIA WYSLALAS Z MALTY NIECH IDA W SWIAT NIECH WIDZA WSZYSCY JAK U NAS JEST PIEKNIE .KOCHANIE MASZ SERDECZNE POZDROWIENIA OD HALINKI I KAZALA CIE PRZEPROSIC ZE NIE MOGLA SIE DO CIEBIE ODEZWAC BO NAPRAWDE NIE MIALA CZASU TYLKO NA KOMPIE ZMIENILA POCZTE I JEJ ODBLOKOWALI DIETKI.JA JA TEZ ZACZELAM WYZYWAC ZE SIE NIE ODEZWALA ALE SIE WYTLUMACZYLA. POWIEDZIALA ZE JAK WROCI NA DOBRE TO ZORGANIZUJEMY TEZ JAKIES SPOTKANKO...TYLE CO WIEM TO BEDZIE 1 WRZESNIA I SIE ODEZWIE DO NAS A NAD JEZIOREM TO BEDZIE TAK DLUGO JAK BEDZIE PIEKNA POGODA WIEC MOZE DO GWIAZDKI..POZDRAWIAM SERDECZNIE I MOCNO SCISKAM. :lol: :lol: :P :P :shock:
-
:D No to juz wystarczy na dzisiaj .Za duzo wrazen .Zycze wszystkiego dobrego w nowym tygodniu i doberej ,spokojnej nocy.
http://www.bank-zdjec.com/foto3/6204_b.jpg
-
Ojj, a ja żadnych wiadomości od Ciebie nie dostałam :( Tak bym odpisała napewno :(
Bezpośredni link do ściągnięcia photofiltre to http://www.komputerswiat.pl/download...iczne&strona=1
Jakby nie działał to na www.komputerswiat.pl po lewej stronie w wyszukiwarce wpisujesz Photo Filtre i zaznaczasz download i Ci znajdzie :)
Ja pracuję codziennie do 22, ale od 13, więc całe przedpołudnia mam wolne :) Jakbym pracowała od 9-18 to wtedy byłoby gorzej, bo ani załatwić niczego się nie da anic okolwiek później zrobić, bo po pracy to juz zmęczona bym była :)
Dziękuję za wizytę. Odezwę się w najbliższym czasie i się umówimy :)
Buziaki!
-
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D
-
WSZYSTKIEGO DOBREGO ZYCZE :shock: :shock: :shock: CHYBA CHODZISZ NA FIZYKOTERAPIE I NAPEWNO NA KURLANDZKA .JA OSTATNIO CHODZILAM NA LASER NA BARKI BO NAWET NIE MOGLAM ZAPIAC STANIKA ALE BYL SKUTECZNY.POZDRAWIAM :lol: :lol: :lol:
-
:D Tak jest Aniu wlasnie tam . I do tego pieszo odemnie z domu .To tylko 3 przystanki autobusowe .Pieszo w jedna i w druga strone . Jak wracam do domu to jestem nie do zycia ,ale zasuwam rowno . Na temat polepszenia nic narazie nie powiem ,bo to dopiero dzisiaj 2-gi zabieg . Troche mi tylko sreducho lata ,ale po kilku godzinach sie uspakaja .
Damy rade ,najwyzej przerwie. Teraz jeszcze w czwartek ide do Szp. Cegielskiego bo mam termin na Holtera .Pozalatwiam wszystko i znowu na jakis czas bede miala spokoj .To sa wszystko zalegle terminy do wykonania . Nie moglam wczesniej przez tego polpśćca.
Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze milego dnia .http://www.edycja.pl/upload/kartki/390.jpeg
-
Podstolinko, zabiegi są dobre, tylko musisz wybrać chociaż 10 sztuk :lol:
Pieszę się , ze dbasz o siebie, bo mój mąż po zawale, ale jak mowię o kontroli u kardiologa, to nie chce isc, bo mówi, że i tak nie pomoże, a leki i tak bierze :shock:
Zyczę zdrówka :!:
-
Podstolinko, przesyłam uśmiechy do pociechy i zdrówka życzę :D
-
Podstolinko ciesze sie,ze nareszcie pomyślałaś teżo sobie i chodzisz na fizykoterapię :D :D :!: Wierzę,ze Ci to pomoże :!:
Zazdroszczę Ci tak pieknego miejsca do spacerowania :!: Szkoda,ze mieszkam tak daleko od Ciebie -razem okrążałybyśmy sobie jeziorko :D :D :!: Fajnie by było :!: :!:
A to Sosnowiec :D
http://sosnowiec.cmdok.dt.pl/upload_...centrum_01.jpg
-
:D witam wszystkich serdecznie .Nie wiem co sie dzieje ,ale od jakiegos czasu jak napisze na forum to za chwile mi wszystko wsiaka. Zloszcze sie niepotrzebnie juz od samego rana .Za niecale pol godziny wychodze na zabiegi ,a to tak wczesnie ,bo pokonuje te trase piechotka . Tak pieknie jest rano ,ze szkoda jechac autobusem ./a sa to tylko 3 przystanki . Z powrotem tez wracam piechotka. Przynajmniej mam sporo ruchu . Jutro znowu ide do drugiego szpitala ,bo mam termin na Holtera .Totez caly dzien bedzie abstynencja od komputera , telefonu komórkowego ,bliskiego kontaktu z telewizorem ......moze wreszcie poczytam ksiazki bo mam spore zaleglosci .
Dzisiaj po zabiegach jestem umowiona z bratanica . Mialam wprawdzie inne plany ,ale zadzwonila ze chce sie ze mna widziec no to wszystko pozmienialam . Jeszcze w przyszlym tygodniu czeka mnie wizyta kontrolna po tych hormonach u gin./dzisiaj biore ostatni hormon/i napewno nie dam sie namowic na wiecej . Za duzo nerwow w zwiazku z tym braniem ,a jaki apetyt wyostrzony :!: :!: :!: .Musze sie tak mocno pilnowac jak na poczatku diety :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Szlag mnie trafia . :oops: :oops: :oops:
To tyle narazie jeszcze dzisiaj popoludniu tutaj zajrze ,a moze i wczesniej .Pozdrawiam i zycze milego i dietkowego dnia .I badzmy dobre dla zyjatek tego swiata /hihihihiiii/ :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.e-kartki.net/kartki/big/112110207573.jpg
-
Wtaj Podstolinko! Miałam już tu wpaść do Ciebie wczoraj , ale tak się zasiedziałam przy czytaniu , że brakło mi juz czasu na pisanie :oops: . Piękne masz wokół siebie okolice - tylko pozazdrościć! Bielsko-Biała i okolice też jest bardzo ładne, ale niestety brakuje jakiegoś fajnego jeziora. Jest co prawda Jezioro Żywieckie , ale tam jest tak ogromna liczba ludzi , że człowiekowi się wszystkiego odechciewa.
U mnie troszkę lepszy nastrój , ale dopóki cała sytuacja nie wróci do normy to pewnie jeszcze będzie nerwowo.
Pozdrawiam gorąco!
-
:) TEZ SIE CIESZE ,ZE JESTEM JUZ Z WAMI :) NIE BYLAM JAK SOBIE PLANOWALAM W SZKOCJI-BRAKOWALO JEDNEJ JESZCZE SOBOTY I NIEDZIELI.MARCIN WZIOL SOBIE TYDZIEN URLOPU ALE TEN CZAS SPEDZILAM NA ODWIEDZINKACH U ZNAJOMYCH POLAKOW A JEST JUZ ICH TAM SPORO :!: WYJAZDY BYLY W SOBOTY I NIEDZIELE BO CHLOPCY NIE PRACUJA :!: BYL TO WYJAZD NIEPLANOWANY :!: LICZE ,ZE JAK POLWCIMY NA SWIETA TO ODWIEDZE SZKOCJE :)
POZDRAWIAM CIEPLUTKO :)
-
Podstolinko miłej środy Ci zycze i dużo zdroweczka!!
Masz rano piękny spacerek!!
BUZIACZKI
http://img165.imageshack.us/img165/39/306hl2.jpg
-
Podstolinko :D -pozdrawiam serdecznie :D
-
Bardzo ładnie, że chodzisz pieszo i pogoda sprzyjająca.
Samopoczucie napewno się poprawi o "całe niebo",zabiegi
to fajna sprawa lecz lekarze żałują skierowań na nie,o terminach
nie warto nawet wspominać.
Byłoby "głupio" abyś z nich nie skorzystała.
Malta jak narazie nie odpłynie :lol:
Pozdrawiam serdecznie!