-
Witaj Franelciu :lol:
Masz złote serce :lol: ,...ja rozumiem Twoja chec pomocy innym,....ja zawsze myślę, ze i mnie może spotkać coś niedobrego i wiem, ze nie chciałabym byc wtedy sama. Myślę tez, ze dopiero od pewnego wieku mozna zrozunieć starszych, chorych ludzi i mieć dla nich cierpliwość,...młodym to znacznie trudniej przychodzi. Cieszę się, ze choć troszke odpoczęłaś :lol: ..Pozdrawiam serdecznie :lol:
-
Franelciu miłego wtoreczku Skarbie Ci zycze i przesyłam buziaczki :P :P
http://img57.imageshack.us/img57/125...30paryzcg3.jpg
-
WITAJCIE MOJE DZIEWCZYNKI .WPADAM WAS PRZYWITAC I ZARAZEM POZDROWIC.MILEGO DZIONKA I CALUJE :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :P :P :P
KOCHANA MADZIU I POZIOMKO SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM I ZYCZE MILEGO DNIA.CALUSKI :P :P :P :P
-
:lol: WITAJ ANIU -WPADLAM DO CIEBIE SPYTAĆ JAK SIE CZUJESZ I CO PORABIASZ :?: MNIE JUZ NIEWIELE ZOSTALO DYZUROWANIA TO ZARAZ SIE ZDZWONIMY I SPOTKAMY.MOZE ZDOLAM NAMOWIC JESZCZE SAMORODKA I BEDZIE SUPER. :!: :!:
JUZ CZASEM TAK BARDZO CHCE MI SIE CZEGOS INNEGO :wink: .POROBIMY SOBIE FOTKI NA OKOLICZNOSC NASZEGO SPOTKANIA :roll: :roll: .TO TYLE POKI CO -POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO :D :D :D http://www.e-kartki.net/kartki/big/111580189987.jpg
-
-
witaj
Franelciu -masz racje ,ze wszelkie hospicja zapchane są osobami schorowanymi i samotnymi do bólu . No cóz ,zeby kazdy z nas pomyslał o swoich najbliższych
to byłoby po sprawie . życie natomiast płata niespodzianki i czasami
łatwiej jest pomóc ,współczuć obcej osobie - a nie zauważyć
problemów na swoim podwórku . Po za tym jak pisałas przy osobach niepełnosprawnych jest duzo ciężkiej pracy . Wcale sie nie dziwie ,ze młodzi pozbywaja sie takiego problemu -bo też muszą zapracowac na swoje utrzymanie .
Państwo natomiast dawno wykpiło sie z tego i zrobili nas w bambuko.
Mówi sie o poszanowaniu praw człowieka [chyba tego co ma opasły portfel]
bo nawet kościół niby wspomaga biednych ale słuzy bogaczom.
Ponarzekałam ale masz też racje ,ze wieprzowinka dobra
,ale wołowinke też lubie. :wink:
pozdrowionka
-
WITAJCIE MOJE DROGIE JUZ SIE OBROBILAM PRANKO W REKACH OBIADEK .COS MNIE SIE DZIEJE Z KOMPEM JAK GO WLACZE TO NIBY CHODZI ALE NIE CHCE SIE ZALACZYC MONITOR I NA BIALYM PASKU POKAZUJE URUCHOM SYSTEM WINDONS NORMALNIE JUZ TAK MI ROBI PORAZ DRUGI .JA GO WYLANCZAM I WLANCZAM PONOWNIE NIERAZ TAK 2 RAZY AZ SIE ZALACZY I NIE WIEM CO GO BOLI .JAK MNIE WYSIADZIE TO BEDE MUSIALA CZEKAC NA INFORMATYKA.POZDRAWIAM SERDECZNIE.MILEGO DNIA ZYCZE. :lol: :lol: :lol:
KRYSIALKU MASZ DUZO RACJI W TYM CO PISZESZ .Z JEDNYM SIE NIE MOGE ZGODZIC PONIEWAZ WIEM ZE JEST DUZO STARSZYCH OSOB KTORE BARDZO POMAGALY SWOIM DZIECIOM NAWET W WYCHOWYWANIU DZIECI A TERAZ JAK JUZ WYROSLY DZIECI TO SIE LUDZI STARSZYCH POZBYWAJA BO SA IM NIPOTRZEBNI ALBO SIE ICH WSTYDZA .TYLKO ZAPOMNIELI ZE TEZ KIEDYS BEDA STARSI I DZIECI ICH TAK POSTAPIA Z NIMI .ROZUMIE TYCH DZIECI KTORZY MUSZA PRACOWAC NIE MOGA OPLACIC PIELEGNIARKI A OSOBY CHOREJ NIE MOGA ZOSTAWIC BEZ OPIEKI I ODDADZA TE STARSZE OSOBY POD OPIEKE ALE BARDZO CZESTO JE ODWIEDZAJA A NIE ABY POZBYC SIE PROBLEMU.NA PANSTWO NIE MA CO LICZYC BO ONI DBAJA TYLKO O SWOJE PORTFELE KOSCIOL ROBI TO SAMO ALE DZIECI KAZA DUZO RODZIC I TO WSZYSTKO MIJA SIE Z CELEM .POZDRAWIAM .MILEGO DNIA ZYCZE :lol: :lol: :lol:
MADIU POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE .ZYCZE MILUTKIEJ SRODY. CALUSKI :P :P :P
WITAJ IRUS CZEKAM JAK JUZ SIE UWOLNISZ .MOZEMY SIE SPOTKAC Z SAMORODKIEM JAK BEDZIE CHCIALA. TAK JAK PISALAM WYZEJ COS MNIE KOMP NAWALA JAK MNIE NIE BEDZIE NA KOMPIE BO BEDE CZEKALA NA INFORMATYKA TO NAM ZOSTANIE TYLKO TELEFON. POZDRAWIAM SERDECZNIE .MILEJ SRODY ZYCZE .CALUJE :P :P :P :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
-
to wszystko prawda , ale i rodzice potrafia byc okropni dla swoich dzieci jak były małe a potem na starość dziwią się ,że dzieci nie chcą się nimi opiekować
różnie to bywa
buziolki :lol: :lol:
-
WITAJCIE WIDZE ZE CORAZ WIECEJ JEST WAS NA URLOPIE .WIEC POCZEKAM AZ WROCICIE .Z DIETKA SIE PILNUJE .JUZ OD 2 DNI ZMIENIAM LUB DOSYPUJE MOIM KWIATOM NOWA ZIEMIE OCZYWISCIE PODLEWAM JE ODZYWKA .JEST ICH TYLE ZE JUZ JESTEM WYKONCZONA .ROWNIEZ NIEKTORE WYMAGAJA WIEKSZYCH DONICZEK I MUSZE ZMIENIAC.POZDRAWIAM I MOCNO CALUJE . :lol: :lol: :lol: :P :P :P
LUIZKU W MOIM PRZYPADKU NIE MOGE TEGO POWIEDZIEC BYLAM NAJSTARSZYM DZIECKIEM I ZAWSZE MNIE KOCHALI I JA ICH TEZ .JUZ ICH NIE MA NA TYM SWIECIE MLODO UMARLI ALE ZAWSZE ICH KOCHALAM I BEDE KOCHALA .WIEM ZE MASZ RACJE BO I SA RODZICE TAK JAK NAPISALAS WIEC JEDNO STWIERDZAM TO CO DAJESZ TO NA STAROSC OTRZYMASZ.POZDRAWIAM I CALUJE .MILEJ SRODY ZYCZE :P :P :P
-
Czesc Franelciu!
Moje kwiatki niestety zostały bez opieki 5 minut a ponieważ tzw, pogoda płata
nam kawały część chyba nie odratuje się.
Czuć już jesień, zakwitaj to zielsko co to na nie "mimoza" mówią.
Spotkanie? Tak,tak, tak!!!!