Miłej niedzieli.
Wersja do druku
Miłej niedzieli.
Witam;*
w domku jeszcze jestem:D jade
po poludniu;p
wiec znow wpadlam sie pozegnac;(
no ale wracam w czwartek po poludniu bo w piatek urodzinki:D
no a teraz opowiem o wczorajszym fryzjerze:D
wiec zrobilam sobie prosta grzywke bo przedtem mialam taka jakby na bok:D
i skrocilam sobie troszke wloski;p
ogolnie chyba wyszło nawet ok;p
i wiecie co:D
postanowilam zaczac bardziej dbac o siebie;D
tzn jakies balsamy
ładne ubranka
bo ostatnio ubieralam byle co i nie zwracalam zbytniu uwagi na wyglad;p
a teraz postanowilam to zmienic:D
i postanowilam tez znalezc sobie jakiegos fajnego faceta;D
ciekawe jak mi pojdzie;p<LOL>
no dobra pora sie juz naprawde zegnac bo jeszcze sie nie przekapowalam;p
a u kuzynki powinno byc fajnie;p
mamy zamiar isc do kina na jakeis zakupy
wiec nie powinno byc nudno;p
tylko z jedzonkiem bedzie ciezko bo ciocia jest przewrazliwiona na punkcie jedzenia
i non stop kaze cos jesc ;p
ale jakos damy rade;D
najgorsze to jest to ze bede musiala jesc biale pieczywo bo oni jedza biale a glupio tak wybrzydzac ;/
no ale jakos dam rade;p
teraz juz zmykam;D
buziolek i do czwartku;*
Laska z Ciebie jak się patrzy, więc nie powinno być najmniejszych problemów ze znalezieniem fajnego faceta :D
Oj, przydałoby się kilka fajnych nowych ciuszków... Nie tylko Tobie :roll:
No nic, miłego pobytu u kuzynki i w piątek wpraszamy się na imprezę :D
zycze miłego wypoczynku u rodziny :D
hej Grubaszku : > wiesz co Ci powiem... ze ja tez postanowilam zaczac zbad o siebie :D:D - i sie czesac ladnie i malowac - nawet wtedy kiedy nigdzie nie wychodze.. :)
kremowac sie ladnie, o buzke dbac.. i w ogole .. - no i ubierac sie gustownie.. tak, zeby wygladac szczuplo - a wiem, ze tak sie da :D:D
pozdrawiam i powodzenia zycze ! no i udanego pobytu u kuzynki :):)
Ledwo sie pojawiłas a juz znikasz :cry:
Miłych ferii :lol:
To się zgrałyśmy bo ja też postanowiłam się dziś wziąść pożądnie za siebie :twisted: to znaczy planowałam to od dawna ale nie wychodziło :roll: Moe prawie wszystki ciotki są przewrażliwione i ciągle cos podtykają a szczegulnie moja chrzesna, to jest dopiero diablica, mój wujek mówi że to druga wersja Simony tej z M jak miłość :lol:
hehe rozbawił mnie ten tekst twojego wujka o twojej cioci :D
ja od 9 dni zaczelam bardziej o siebie dbac odchudzanko , peelingi , krem na twarz na noc , naprzemienne prysznice :D musze sobie kupic jakis balsam brązujący do ciała moze jakis polecacie ? :)
hm.. co do balsamow brazujacych - to ja uzywam garniera - taka duza butla 400 ml... a cena chyba cos okolo 20 zloty [nie pamietam dokladnie ] - i skore mam po nim wlasnie lekko opalona.. nie zolta, nie pomaranczowa.. - a leciutko opalona ;) moze nawet troszke wiecej niz leciutko :):)
ooo to musze sie za nim rozglądnąć :)