śliczne zdjęcie.
:D
pozdrawiam :)
Wersja do druku
śliczne zdjęcie.
:D
pozdrawiam :)
:arrow: monis witaj sloneczko naprawde wygladacie na tym zdjeciu przeslicznie monis zaczynamy z cwiczeniami bo dziewczyny nas zduzo odsadzily do przodu wiec i my niemozemy byc gorcze no to do roboty caluski :wink:
No, no ładna z Was Parka:)
wracaj do nas i razem zabieramy sie za odchudzanko! Nie od jutra czy od przyszłego tygodnia, ale od zaraz! Może wzajemnie będziemy sie mobilizować i cos dobrego z tego wyniknie:)
:arrow: witj monis gdzies ty sie podziala bez ciebie jest tak smutno :cry: nic nie piszesz wracaj donas szypciutenko niepoddawaj sie mnie tez nie idzie najlepiej ale widzisz jakos sie nie poddaje teraz bede probowla od poniedzialku i sobie powiedzilam teraz albo nigdy kochanie glowa do gory czekam na ciebie odezwij sie wiem ze wchodzisz na forum to przesylam ci buziaczki :D :wink:
Dziewczynki jesteście kochane Moniś dzieki za słodkie buziaczki i bardzo się cieszę,że zaczęłaś działać.Może dasz mi trochę tej twojej energii to i ja zacznę :?: We dwie będzie nam raźniej :D
Teraz będę was odwiedzać regularnie i jak Kacperek mi pozwoli bo z nim to różnie bywa :wink:
Pozdrowienia papatki.Postaram się o nowe fotki.
:arrow: sloneczko tak sie ciesze ze do nas wrucilas bo bez ciebie te forum juz nie bylo takie wesole we dwie damy rade tylko sie nie poddawaj i zacznij juz teraz pomalutku cos cwiczyc :D caluski kochana trzymaj sie :wink:
A ty jak zawsze Moniś masz dla mnie słowa otuchy! Tak się cieszę,że jesteś ze mną i mam na kogo liczyć w ciężkich chwilach :!: Masz rację muszę zacząć już teraz od kilku ćwiczeń a od poniedziałku zmieniam moje menu.I mam nadzieję,że tym razem mi wyjdzie i wytrwam do końca mojego postanowienia.
Pozdrowienia i buziaczki dla ciebie i całej rodzinki :!: :D
:arrow: sloneczko zawsze bede z toba tego mozesz byc spokojna :lol:
Co tam Munika79 zbladzilas ? link ci sie zawieruszyl w sieci tak jak mi ?!:P hehe A tak powaznie to nie zagladlam ale dalej trzymam diete.1 ETAP zaliczylam chodz trwalo mto dluzej , ale moze nastepny bedzie lepiej :)
Mi rowniez Emka nie zawsze pozwala zagladnac do kompa.9 kwietnia mamy jeszcze chrzest i do tego swieta ida , znowu wielkie zarcie hehe i pokusy :)
Przenoszę Waszą rozmowę do "Pamiętników". Wątek się rozrasta więc myślę, że tam będzie lepiej pasował.