-
WITAJCIE NA śWICIE JEST PIęKNIE CUDNIE KOLOROWO I CIIIIIEPLUTKO. :lol: :lol: :lol: :lol:
WłAśNIE WRóCIłAM Z DłUGIEGO SPACERKU
PO BASENIE POSZłAM PO SIOSTRę I WYCIąGNEłAM "ICH "TO ZNACZY SIOSTRę, SZWAGRA I SIOSTRZEńCA NAD MORZE. :wink:
NA ALEJKACH TłUMY, NIEKTóRZY NAWET OPALENI OD WIOSENNEGO SłONECZKA
A PRZY PLAżY SPRZEDAJą JUż LODY NA śWIżYM POWIETRZU. :wink:
http://www.caterweb.pl/e4/img/Euro%2...ia/ES-Lody.jpg
OCZYWIśCI NIE DLA MNIE TAKIE FRYKASY :!: :!: :wink:
BEATKO JA CHYBA MOGę JEść PAPRYKę ALE BEZ DODATKóW
-
Bogdziu, jak ja zazdroszczę Tobie i Kasi Oskubanej tych spacerów plażą :D :D :D Macie cudownie :lol: :lol: :lol:
Życzę Ci równie udanej niedzieli, co soboty :P :P
http://www.fotos-bilder.biz/Flowers_.../hydrangea.jpg
-
KASIU A MOżE NA NASTęPNE WAKACJE WYBIERZ SIę NAD POLSKIE MORZE ,A NIE EGIPSKIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Bogdziu, kiedyś jeździłam tylko nad polskie morze do Łeby :P :P
To moja najukochańsza nadmorska miejscowość :)
-
Bogdziu miłej niedzieli!!
Daj mi troszke tej Twojej plaży :lol:
BUZIACZKI :P :P :P
-
JESTEM JUż PO SPACERKU I OBIADKU :lol: :lol: :lol:
NA OBIADEK ZROBIłAM SOBIE I CóRCE WARZYWKA NA PATELNIE I NIESTETY TROCHę MI ZASZODZIłY :cry: :cry: MOGłAM JE UGOTOWAć NA PARZE... NA SZCZęśCIE MAM JUZ NA TO LEKARSTWO I ZACZYNA PRZECHODZIć. :lol: :lol: :lol: :lol:
SłOńCE PIęKNIE śWIECI I KOMBINUJę JAK BY TU NAMóWIć MAłżONKA NA DRUGI SPACER ,ALE ON OPORNY JEST DZIś. :cry: :cry:
KTO IDZI ZE MNą SAMA NIE PóJDE :?: :?: :cry:
-
Bogdziu, poszłabym z Tobą bardzo chętnie, ale już nie dam rady, muszę włosy ufarbować :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Bogdziu gdybym tylko mogła,to zaraz bym pobiegła z Toba na spacerek :D :!: :!:
Bogdziu ja też nie spieszyłamsie pod nóz...tylko,że w sierpniu przyszedł taki atak,że juz nie było wyjścia :!: Było już źle :!: Gdybym nie poszła,to nie wiem jakby sie to skończyło - a kamyczek hodowałam około 13 lat i tyle czasu zwlekałam z zabiegiem :oops: :!: Teraz Ci powiem,ze głupio robiłam,mogłam wcześniej zrobić porzadek,a nie cierpieć :!: :!: :!:
http://www.fotoplatforma.pl/foto_gal...__DSCN2288.jpg
-
Witaj bogda !! dzieki za odwiedzinki, widze, ze jestesmy " rodaczkami " :D W ktorej czesci Gdanska mieszkasz ? Tez bym sobie pochodziala troche nad morzem, ale w sezonie
mam dzialke i kazda wolna chwilke tam spedzam a na spacery to chodze wieczorami, umawiam sie z przyjacoiolka po pracy i zasuwamy odemnie ( a mieszkam pod samym lasem) piechota na sam koniec Mola i z powrotem . Lubie wieczorne spacery, bo taki zar sie z nieba nie leje a jako grubasek , w upale szybko sie mecze. Pozatym po 21 Molo jest darmowe :wink:
Pozdrawiam serdecznie, a jak sie uparam z wiosennymi pracami na dzialce, to i na wspolny spacer czas sie znajdzie :D
-
Miłego poniedziałku Bogdo :P :P :P :P
Przesyłam dietkowe buziaczki :P :P :P