-
Jak obyczaj stary głosi Według ojców naszych wiary, Pragnę złożyć Ci życzenia W dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska, Która świeci dziś o zmroku, Doprowadzi Cię szczęśliwie Do spotkania w Nowym Roku
http://www.e-foto.pl/users/k20050315...050_edited.jpg
-
Izunia!
Wesolych Swiat i szczesliwego szczuplego Nowego Roku 2005
zyczy
Magda
http://kartki.onet.pl/_i/d/mikolaje_ok1_d.jpg
-
Witaj Izuś :)
Wesołych i pogodnych Świąt :)
pełnych rodzinnego ciepła i odpoczynku :)
oraz spełnienia marzeń życzę Ci z całego serduszka i gorąco pozdrawiam :)
buziaczki
http://www.edycja.pl/upload/kartki/242.jpeg
-
Izuniu, zycze Ci duzo usmiechu, energii, wiary we wlasne sily i mozliwosci... Wesolych Swiat!!!
http://www.brunnvalla.ch/d/images/tomtenbeimputzen.jpg
-
Witaj Izuś :)
wpadam juz z poświątecznymi pozdrowionkami i pytaniem - jak minął u Ciebie ten magiczny czas :D
u mnie ok, choć przejedzona jestem i porządnie za dietę czas się zabrać.. buziaczki i dobranocka :D
-
Witaj Izuś :D
Szczęśliwego Nowego Roku!! :)
gorąco Cię pozdrawiam :D
http://www.galeria.cyfrowe.pl/p/4/a/21545.jpg
-
Dziewczyny kochane!!! Bardzo dziekuje Wam za życzenia. Nie przysyła mi cos oztatnio powiadomien o odpowiedziach. Nawet nie wiedziałam, ze tu tyle miłych słów na mnie czeka.
Do Świat nawet łatwo mi sie odchudzało. Schudłam parę kilosków. Ciuszki znów zwężałam, a te które zamówiłam okazały sie sporo za duze. Radosć z tego faktu była ogromna, ale teraz jest duuużo gorzej niestety. Nie mam juz takiej motywacji( za dużo problemów nam sie namnożyło). przytyłam 2 kg. ubrania są w sma raz, a już było tak fajnie... :( :( :(
-
Izunia, to zagladaj tu do nas czesciej! mi samej tez trudno, ale z dziewczynami to zawsze jakos tak latwiej!!!
2kg to nie tragedia, mi tez przez swieta 3kg przybylo! najwazniejsze to nabrac sil do walki znowu! i bardzo trzymam za ciebie kciuki!
sle moc buziaczkow i czekam tu na ciebie!
http://www.gifs.ch/Hunde/images/doggy_m.gif
-
Dziekuje Magdalenkasz! Dziś postanowiłąm tylko pić i zjeść udko gotowane( bo mam je przygotowane), a poza tym wyciagnać meża na jakis spacer. Juz dawno nie byliśmy... Po tym oczyszczeniu lepiej mi pójdzie jutro. Troszke mi sie w pracy zmieniło. Juz nie będę miała obiadków, co mnie ogromnie cieszy, bo bardzo mnie tuczyły. Wrócił czas na sałatki...a na głodzie wszystko pyszne, zwłaszcza gdy ma sie ochote na keksa( w świeta pierwszy raz piekłam- pyszny i małokaloryczny.
-
Witaj Iza :)
dziękuję za odwiedzinki :D
jak tam spacerek? ja byłam prawie godzinkę, ale zimno strasznie to już jestem w ciepłym domku!
Izuś mam dla Ciebie propozycję = zajrzyj TUTAJ - to jest przedwiosenna akcja odchudzania :D moze masz ochote dietkowac razem z nami :D im nas więcej tym lepiej! :D i radośniej :D
pozdrawiam Cię gorąco! :) miłego dnia