8809 + 10=8819!! :wink:
Wersja do druku
8809 + 10=8819!! :wink:
8819+5= 8824
8824+6=8830
8830+1=8831
8831 + 2 = 8832
waga przed odchudzaniem = 60
cel = 55 :)
8832 + 4 = 8836
8836 + 15 = 8851
8851+2=8853 :D
8853+2=8855
to i ja dodam :)
8855 + 14 = 8869
8869 + 7 = 8876
No to ja tez sie dodam :D
8876+7=8883
8883 + 5= 8888
o, jak magicznie. ^^
8888 + 28 = 8916
8916+7=8923
8923+3=8926 za man już 10kg ale sie ciesze :D
8926+10=8936
:P :P :P
8963 + 24=8987
:D :D :D :P :P :P 8987-47=89840[/b]
89840 + 23 = 89863 :lol: :lol: :lol:
89863 + 6 = 89869
:)
89869 +5 = 89874
89874 +2 = 89876
2 tylko :oops:
89876 +3 = 89879 :D
89879 + 15 = 89894
89894+5=89899
:D
89899+24 = 89923 :]
89923+7 = 89930 XD
89930+25=89955
89955 + 20 = 89975
nic
Świetny pomysł z tym liczeniem, niezła suma się uzbierała :) Gratuluję!!
Ten wątek został automatycznie zamknięty i jest kontynuowany tutaj: https://dieta.pl/grupy_wsparcia_xxl/sukcesy-w-odchudzaniu/22405-schudlismy-juz-dodaj-swoj-wynik-czesc-1-a.html