-
Madziu przestan -wcale nie wygladasz jak świnia -nawet nie mysl tak o sobie,bo sie...zdenerwuję :evil: :!: :!: Potrafisz pięknie walczyć -ja w Ciebie wierzę,wiec nie płacz,nie wściekaj sie tylko bierz sie do roboty :!: :!: Spójrz na mnie..tez przytylam i to duzo ,ale nie poddaje sie i nigdy tego nie zrobie :!: :!: Wejdź na wagę,zaktualizuj suwaczek i zacznij dietkowac -trzymam kciuki :!: :!:
http://jestemjestem.blox.pl/resource/bzy.jpg
-
Kochana Luneczko dziekuje za wsparcie!Własnie zmieniłam,choc rano sie wazyłam :oops: :oops:
Jestem zła na siebie ze tyle zaprzepasciłam .... :cry: :evil:
Ale musze sie wziąść w garść!!Tylko nie wiem kiedy?????
-
Madziu, nie mów tak o sobie, a co ja mam powiedzieć :oops: :oops:
Jedziemy na jednym wózku i ...mamy prawie t a samą wagę , (moja dziś pokazała 75,6 kg) wiec od teraz razem się dopingujemy w walce z kiloskami
Musimy coś zrobić i zadbać o siebie ,bo przeciez chcemy jechac nad morze :lol: :lol:
-
Madziu jak możesz tak pisać :!: To chyba ja przy tobie wyglądam jak świnia :oops: a nie ty.Przestań się dołować bo to jeszcze gorzej wiem to po sobie tylko zabieraj się do walki z kiloskami i znów waga będzie super :!: Głowa do góry zobaczysz uda ci się :!:
-
-
Madziu, jak tam dzis humorek :lol: :lol:
Przesyłam buziaczki :lol: :!:
-
http://www.thelensflare.com/large/firework_1327.jpg
Ho ho ho, Madziu, stuknęła Twojemu wąteczkowi dwusetna stronka :D :!:
z tej okazji, życzę Ci dużo wytrwałości w dietkowaniu, wiary w siebie i swoje siły i żebyś była z nami zawsze, nawet jak już wszystkie będziemy zgrabne i wiotkie :wink: :D
pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia :D
ps
i proszę tu nie wypisywać takich dziwnych rzeczy o sobie, nie pozwalam i już :!: :D
-
MADZIU GRATULACJE 200 STRONKI
NIE MARTW SIę ,CO SZYBKO PRZYBYłO SZYBOKO SCHODZI TYLKO NIE OPóSZCZAJ NAS.
JUż JESTEś NA DODREJ DRODZE I TAK JUż MA ZOSTAć :P :P :P
JA TERZ DZIś MAM SPORO SPRZąTANIA :cry: :cry:
http://majka.piastlan.net/blog/ludzi...k/bukiecik.jpg
-
Moje Kochane Skarby!!!!
Dziekuje za wszystkie wpisy :P :P :P
Ja dzis byłam w domu,ale teraz ide do zakładu,poniewaz mam kolezance zafarbowac włosy,no i posprzatac w zakładzie :?
Wpadne do Was Myszki jutro rano!!
Mam nadzieje,ze sie sie nie pogniewacie,ze nie dzis? :wink:
BUZIACZKI :P :P :P
-
Madziu gratuluje 200 stronek :D :!: Mam nadzieje,ze glupoty juz Ci wywietrzały z glowy i teraz ładnie dietkujesz :D :!:
http://www.oficyna4k.iq.pl/kartprzyr..._pliki/b52.jpg