Ja zapinam na 5 w zasadzie...tylko ze mam ich 6 ;) Heheh nie ma chyba lepszego uczucia niz spadajace gacie =D
O ranyyy!!! Ale zajefakanabiste zdjecia =D Tamarku ty wygladasz poprostu CUDNIE! =D
Wersja do druku
Ja zapinam na 5 w zasadzie...tylko ze mam ich 6 ;) Heheh nie ma chyba lepszego uczucia niz spadajace gacie =D
O ranyyy!!! Ale zajefakanabiste zdjecia =D Tamarku ty wygladasz poprostu CUDNIE! =D
Ojaaaaa ale Ty śliczna jesteś!!!
Zawsze byłaś - ale teraz to chyba wypiekniałaś!!!!
Matko - i jaka fajna broda ;) taka smukła bez podbródków !!!!
Wcale się nie dziwie, ze placki nie odpuszczają!!!!
A kutrke kup koniecznie ;) nie ma co w worku chodzić :)
Buziaki
Wampirzyco Dzięki :mrgreen: :D
Krufciu No to rewelka :mrgreen: :D Dzieki... :oops:
Aguś :oops: No normlanie wpadnę w samozachwyt.. :*:*:* Dziękuję ci bardzo :*:*:* bo wiesz..Ostatnio przyjaciólka powiedziała,ze nie wyobraża sobie mnie chudzej,bo dzięki ciałku mam kształty :lol: :P
Idę do lekarza..Matko..Zaraz się zrzygam... Ide prywatnie oczywiście,ale,że to Mirek :P Czyli znajomy chirurg:P to zapewne będę miec darmowe USG :P Tak przy oakzji.... :P I pewnie znowu sie rozgadam z nim,bo lubię z nim gadać...Pamiętam jak keidyś :P Wszyscy ludzie siedzieli u niego tak z 10 minut a ja byłam też na usg i wyszłam po 30 :mrgreen: :P się rozgadaliśmy :P no dobra..Ale to i tak lekarz,więc jak zwykle bedzie to krepujace:P Tzn wizyta :P Maaatko,widać,ze sie stresuję,bo dużo gadam...:P
Bleh :/ :P To ide do Nochala:D Bo ja go tak nazywam :mrgreen: :P
To dobrze Tamarku, ze idziesz, madra dziewczynka z Ciebie :D Trzymaj sie cieplutko, nie denerwuj sie. Lekarz tez czlowiek! I daj nam znac jak poszlo. Buziaki!
koniecznie daj znac co powiedzial lekarz :)
a tak po za tym to powaznie zastanawiam sie nad zalozeniem fanklubu tamarka :roll: ktos sie przylacza? :D
te zdjecia sa rewelacyjne! :D w porownaniu z pierwszymi jakie tu wstawilas to ....sa nieporownywalnie piekne :mrgreen:
znaczy sie ty jestes nieporownywalnie piekna :D
Hmm... a ja takich lduzi niecierpie co mi w kolejce przede mną przesiadują u lekarzy wiecznosci =D Heheheh
O o o !
To ja sie przylaczam do fanklubu hehehe ;)
Iwonko Ta...Poszłam i zaczęłam się cieszyć do niego jak głupia:P
Migotko Fanklub tamarka?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: hahahahahahah :D :D :D :D :D :D Ty to masz pomysły :D :PDzięuję:*****
Kruufko Jeju...Mialam wejśc o 18.10 a weszłam o....19.15 :shock: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: Też niecierpię tego :P
No więc...Uwaga uwaga:P Miruś powiedział,że nic mi nie jest!!! Że ten guzek to nic nie znaczy itd i ze w sumie to go nie ma :mrgreen: Ale.....KAZAŁ mi rzucić dietę na miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedział,że przez miesiąc mam jesc conajmniej 2000 kcal!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry::cry: bo go martwiły moej objawy z tymi mdłosciami,zawrotami głowy itd :cry::cry::cry::cry: i powiedział,że mam jesc jak człowiek :cry::cry: a nie żadna dieta..że mam miesiąc odpuścić..:cry::cry:
A Martusia jest grzeczną dziewczynką i niestety posłucha pana doktora..:cry::cry::cry::cry::cry: chcę być zdrowa :cry::cry::cry:
:shock: alez Ty sliczna jestes kochana... zazdrosna jestem :P :)
To juz jestesmy uspokojone wiedzac, ze wszystko dobrze.
Bardzo, bardzo madrze postepujesz. Jezeli chodzi o dietke to miesiac Cie nie zbawi, a zdrowie w koncu najwazniejsze!!!
Dzięki ci , mądry doktorze "Nochalu"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nareszcie, Tamarku, najwyższy czas wprowadzić zmiany w tej twojej diecie. Cieszę sie,ze jesteś rozsądna i słuchasz lekarza.
Może teraz przejdziesz na Montiego, przynajmniej na II fazę? Ale przy Montim batoniki i serki Danio odpadają :) za to można jeśc do upadłego :)
Jesteś prześliczna, ale nie będę sie powtarzać.. już dawno to mówiłam. :D :D