grilll miłość rozkwitająca...czego mozna chcieć więcej.. tej miłości to zazdroszczę.. ja to do usranej śmierci będę sama jak palec.. w koziej dupie.. sory ja jestemw czarnej dupie :oops: buziole
Wersja do druku
grilll miłość rozkwitająca...czego mozna chcieć więcej.. tej miłości to zazdroszczę.. ja to do usranej śmierci będę sama jak palec.. w koziej dupie.. sory ja jestemw czarnej dupie :oops: buziole
oj Nuśka moja... i co ja mam Ci naspisać??? ciesze się jak cholera, że jesteś szcęsliwa... chociaż w głębi serduszka... zazdroszcze Ci :( no ale cóż...nie można mieć wszytskiego przecież...
i dietkuj tam ładnie i przykład dawaj :) i niech miłość Cię uskrzydla i na pifka nie kusi :P
całkiem dobre? przecież to najlepsze płatki na świecie :lol:Cytat:
Zamieszczone przez marlenka85
uwielbiam je... ale w jakieś cudowne właściwości tych płatków to bym nie wierzyła... i są dość ciężkie, więc wiesz ;) mała porcja a już ma odpowiednio dużo kcal :?
cieszę się, że z Adamem (?) jesteś szczęśliwa... chyba mnie coś ominęło, bo nie wiem kto to :P
miłego dnia! :D
wszyscy daja fotki to i ja dam haha
Zdjêcie003.jpg
moje fotki ze smiesznymi minami
:D Zdjêcie000.jpg
i zdjecia mojego kotka ;) Tajgera
Zdjêcie015.jpg
Zdjêcie013.jpg
nie ma sie czym chwalic ...chyba ze kotkiem , buzka :**** :roll:
No no widzę, że sam seks na tych zdjęciach :) zwłaszcza to w ręczniku :) Niezła z Ciebie laska i tyle, gdybym była facetem to na pewno bym na Ciebie poleciała :) A jako kobieta to śliczna z Ciebie dziewczyna i cudny kotek..
cio do fotek to troszke zachodu ...by je oglądnąc hihii.... ale warto bo kotek śliczny a właścicielka jeszcze bardziej od kotka....ciesze sie że juz wszystko oki(miłości grillll) no dobrze ten grillll to aż tak bardzo nie ale miłośc jak najhbardziej....buziaczki
słodki kotek :)
a Ty wyglądasz bardzo ładnie i zgadzam się z tym, że bardzo sexy w dodatku :)
muszę Ci powiedzieć, że po buzi w ogóle nie widać kilogramów :shock:
także Marlenko walcz, bo jak schudniesz to będziesz taka laska, że szkoda gadać :)
żaden Ci sie nie oprze :D a wszystkie na około będą zazdrościły ;)
ot co :D:DCytat:
Zamieszczone przez agassi
ja fitnessy uwielbiam...te z jogurtem :roll: :roll: mniaaam :D
Jejku ale jesteś ponętna sexi i ogólnie dla mnie bombaa! nie dziwię się ,że faceci nie mogą Ci sie oprzeć :)
polecam fitnessy jogurtowe -choć te z czekoladką lepsiejsze ;)
buziole Pieknaaa Sexbomboooo!
a ja fitnessy teraz kupuje takie zwykłe...bo inaczej zawsze najpierw wyjadałam te z polewą :P chociaż w sumie ostatnio to kupuje płatki Fit z biedronki...jak dla mnie są identyczne jak te fitness z owocami...pyyyycha!!!!
Łooo matko...narobiłam sobie smaka... :?
Zdjęcia śliczniutkie!!! TYlko maluchu...jak Ty je zamieściłaś? :P i Adamowi naprawde nie ma się co dziwić...ale pomyśl też o sobie... będziesz pewniejsza siebie kiedy zaakceptujesz swoje ciało a tym samym będziesz pewniejsza Adama w przyszłości :) wiem to z własnego doświadczenia...niestety... więc walcz o siebie!!!! i o szczęście...bo człowiek kiedy bywa szczęśliwy może góry przenosić!!!!
Sciskam mocno ;*