Ivettku :-)
Ja po sobie czuję że mam zastój wagowy .. trzeba go przeczekać i tyle .. fakt faktem za dużo sobie pozwalałam w maju no ale cóż ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
Wersja do druku
Ivettku :-)
Ja po sobie czuję że mam zastój wagowy .. trzeba go przeczekać i tyle .. fakt faktem za dużo sobie pozwalałam w maju no ale cóż ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
asteraki Super, że wróciłaś :)
AmmyLeeNo właśnie jakoś do tej nauki zabrać się nie mogę ;)
Tia Miłego popołudnia :)
asq25 Ok Reddsy na bok, to może szampan? ;)
CzarnaWampirzyca Jeśli przeżyję ten następny tydzień to zostanie mi jakieś 2 egz i finito :)
Qulka87 Waga powinna spaść, bo całym tym remoncie, a skoro trzyma się na poziomie takim samym to znak, że to co powinnam schudnąć to odrobiłam :)
Kasikowa Zastojom wagowym mówimy nie :)
A mi się uczyć nie chcę :P Dziś i tak czeka mnie sprzątanie, więc i nie poćwiczę i się nie pouczę, bo znowu skończymy pewnie w środku nocy ;)
a moze winko?:)
wpadłam z porannymi buziakami ;**
Milego dnia Ivettku:)
http://i95.photobucket.com/albums/l1...truskawki2.jpg
asq25 Może i winko, ale wtedy zbankrutuje ;) chociaż to może i dobra metoda, bo będzie pite rzadziej :)
asteraki Witaj :)
Już w miarę wszystko posprzątane, zostały tylko drobiazgi w stylu podłączyć głośniki i takie tam.. Zamówiłam sobie obraz na ścianę z allegro i ma dziś przyjść, więc może uda się nam go dziś powiesić :) Mam nadzieję, że będzie z nim wszystko dobrze (tfu, tfu), bo ja bardzo nie lubię robić zakupów bez wcześniejszego tego zobaczenia..
Nauki, a raczej jej braku ciąg dalszy ;) Jutro egzamin i zaczynam się powoli stresować tą sesją.. Chociaż fakt, że większość skumulowała mi się w jednym tygodniu jest taki, że nie będę się tym stresować cały czerwiec :P
Oj, jak ja nie lubie remontow!
A jeszcze czeka mnie jeden pokoj do skonczenia, no i kuchnia :roll:
Ale mysle sobie, ze taki remontowy ruch nie jest wcale gorszy od cwiczen, wiec nie masz co miec wyrzutow sumienia :D
Zycze Ci udanej sesji, trzymaj sie dzielnie, juz prawie finisz! :lol:
noooo hehehe ja tez srednio lubie kupowac z allegro czy innych miejsc..ale czasem kuszace ceny mnie jednak przekonuja hihihi:)
:D :D :D Przyleciałam z rewizytą! Dzięki za zostawienie śladu na "mojej" ziemi! Wpadaj częściej !!
Ciekawa jestem, czy ten obraz dotarł, bo poczta przecież strajkuje :roll: Mój syn też czeka na przesyłkę z Allegro. Miała być w poniedziałek. No cóż. Każdy chce za coś żyć - pocztowcy też ludzie. A wczoraj słyszałam w radiu, że ktoś czeka na paczkę z żywymi ptakami :shock: :shock: :shock: BIEDACTWA :( :( :(
Powodzenia na egzaminie! I nie pij już tego reds"a :wink: Pa !!!
Oooo..przypomniałaś mi że muszę przelać kasę za bluzkę którą sobie zamówiłam :lol:
Za jutrzejszy egzamin kciuki trzymam.
Miłego wieczorku
:wink: