agarka ja tez jestem nowa i kopenhaska mam od wczoraj... zaufaj mi z ewoda mineralna cytrynowa smakuje tak samo jak wielka porcja lodów :D powodzenia!!
Wersja do druku
agarka ja tez jestem nowa i kopenhaska mam od wczoraj... zaufaj mi z ewoda mineralna cytrynowa smakuje tak samo jak wielka porcja lodów :D powodzenia!!
waże o jakieś 35 kg za dużo... a zobaczymy dzisiaj dzień był głodówkowo- mineralny :) a od jutra kopenhaska :) zobaczymy co z tego będzie :D
a konkretniej?? nie ma sie czego wstydzic. :?
siemka mam 18 lat i dzisiaj rano zaczelam kapusciana a potem chce przejsc na 1000. bylam na kopenhaskiej dwa lata temu ... faktem jest ze schudlam 7 kg ale czesto mdlalam , leciala mi krew z nosa ogolnie bylo mi zimno i zle sie czulam... wszystko byloby fajnie gdyby nie fakt ze potem powrocilam do normalnej wagi... a wiec kopenhskiej nie polecam... pozdrawiam wszystkie ktore sie odchudzaja :D mama narazie ze mi sie uda :)
kapuściana to ta z zupką z tego co pamietam?
Witam wszystkie Panie :D
Rowniez jestem tutaj nowa :wink: Mam na imie Ola, 19 lat, 166cm wzrostu i wage 57kg... jak dla mnie zaduzo.. :( Chcialabym wrocic do swojej poprzedniej wagi (48kg), od tygodnia stosuje diete 1000kcal tylko ze raczej wychodzi mi jakies 600-700kcal na dzien... nie wiem - z jednej strony tlumacze sobie ze w ten sposob szybciej schudne ale z drugiej boje sie efektu jojo... :? Staram sie cwiczyc codziennie po ok. 1-1,5h (sumiennie) ale do biegania nie moge sie jakos zebrac.. ten snieg i deszcz... :( Najwiecej tluszczyku odlozylo mi sie w dolnych partiach ciala, tj. biodra,posladki, uda... Czy myslicie ze przy takim stylu zycia dam rade schudnac...?
Pozdrawiam cieplutko i zycze wszystkim duuuuzo wytrwalosci :D