kolejny temat do odskoczni od brzuszka, udek i tłuszczyku...
tu mówimy, co w sobie lubimy :)
Wersja do druku
kolejny temat do odskoczni od brzuszka, udek i tłuszczyku...
tu mówimy, co w sobie lubimy :)
Hmmm zależy czy wymianiamy wnętrze czy to co ukazuje wygląd zewnętrzny:)
To co lubię w sobie a czego nie widać, to wielkie kochające serce - za czym idą konsekwencje-częste rozczarowania ludźmi, naiwność... jednak trzeba dostrzec i te dobre strony tego:)
A co lubię z mojego wyglądu zewnętrznego, hmmm chyba oczy, są nietypowe, jedni mówią herbaciane, inni dzikie, jeszcze inni tygrysie, niektórzy szare, a jeszcze inni zielone :P Ciężko stwierdzic:P a i noc, nały i zgrabny (chociaż on :P)
Małamimbla świetny temat:) można się podbudować, a nie tylko marudzić jakim się to jest grubaskiem :)
hmm...
łydki?
i chyba tylko to :cry:
Usmiech i rzad prostych i ładnych zębów. Oczy tez nie najgorsze i dwa pieprzyki koło ust. Do tego stopy, bo mam małe i drobne, aż nie wyglada, że nosze rozmiar buta 38-39 :lol: A biust tez może byc ;)
Pozdrówki ;)
a właśnie, stopy :)
Mam malutkie i zgrabne (36)
A co do biustu (90cm) nie jest zły, jednak jestem zwolenniczką średnich sportówek :P
o, jaki ładny temat :D
:arrow: no to ja lubię w sobie szczególnie moje dłonie. bo są małe, bardzo szczupłe, z długimi palcami :3 szczególnie adoruję swoją kostkę na przegubie (chyba jakiś fetysz, bo lubię ludziom tę kostkę macać 8) )
:arrow: lubię swój kolor oczu. może nie same oczy, bo są w gruncie rzeczy przeciętne i do tego schowane za okularkami, ale nawet okulista powiedział, że takiego koloru dawno nie widział. szaroniebieskie, ale takie,... dziwne :lol:
:arrow: lubię swoje wystające kości bioder, bo odciągajamojja uwage od tłuszczyku na udach ;)
:arrow: lubię swoje usta bo mam ładnie wykrojone
:arrow: lubię swój ołówek... ups, i tu znowu zapomniałam, że on jednak NIE JEST na stałe przyrośnięty do palców :lol:
Lubię swoje dłonie, jedyny szczupły fragment mojego ciała.
Lubię swoją skórę, bo pozwala mi odbierać cudowne bodźce czułych pieszczot. :wink:
No i lubię swój wzrost. Bardzo pożyteczna sprawa mieć 184cm, zwłaszcza w tłumie się przydaje. Nigdy nie pozostaje się niezauważonym :lol:
nie bede zbyt oryginalna, jeśli powiem, że lubie swoje oczęta :P ale to dlatego, że każdy mi mówi, że są bossskie ;) są chyba typowo kocie - zielono-szaro-żółto-brązowe - przewaga zieleni ;) i kształt mają też w sumie koci ;)
lubie jeszcze mój biust - bo pierwszy przyciąga uwagę ;)
aaa - i uwielbiam swoje piegi :P to jedna z tych rzeczy, które wyróżniają człowieka ;) dlatego nie rozumiałam nigdy ludzi, którzy mają na ich punkcie jakieś kompleksy - i próbują je usuwać :shock:
w sumie dużo rzeczy w sobie lubie - ale nie bede sie rozpisywać - troche skromności nie zawadzi ;)
pozdro :P
ja lubie ząbki (mam proste ladne siekacze ale niestety dentysta powiedzial ze sa kruche a ich naturalny kolor jest bardziej be---żowy hehe niz bialy)
nic innego nie moge wymyslic....jak schudne 7kg to cala sie polubie a poki co, to tylko te beżowe zęby no i ewentualnie fakt ze mam dlugie nogi i dlugie chude rece...
w ogole jakos tak karykaturalnie wygladam-dlugie chude rece i nogi a brzuch i uda jak balon. wygladam jak kontrabas na stojaczku:D:D
Po pirerwsze Malamimbla!! chciałabym Ci powiedzieć,że założylaś świetny temat :D :) :!: :!:
:) :) :)
Mam problemy, żeby powiedzieć, co lubię. Zawsze skupiam się na moich wadach! :] Niech no pomyślę...
Co do wyglądu... No więc, też się nei wyróżnei, bo lubię swoje oczy, śa zielone, a do tego mam ciemną oprawę oczu; podobają mi się moje włosy i kolor i ich hmm jakby to ująć ''konsystencja'' :P ? ; lubię swój dekolt i pieprzyknad lewą brwią :P
i... to chyba tyle :)
nie będę mowila, czego nie lubię, bo... bym wszystko popsuła noooooo ;) :lol:
Ale Dominika dobrze zauważyła czy Malamimbla myślałaś o wyglądzie wewn. czy zewn :)
Co do swojego wnętrza to podoba mi się to, że umiem słuchac innych(a w dzisiejszych czasach malo kto ma tą umiejetność....), staram się pomóc i zrozumieć każdego człowieka :) i jestem miła dla inncyh :D :D
podbudował mnie ten temat.... :) i... przepraszam, się rozpisałam ;) ;)
BUZIAKI :)