to zmusić chłopaków do sprzatania:P
oj Ikusiu ... nie mozesz sie dac zimowemu przygnebieniu:(
Wersja do druku
to zmusić chłopaków do sprzatania:P
oj Ikusiu ... nie mozesz sie dac zimowemu przygnebieniu:(
nie przejmuj sie moja droga tak. a jesli nie masz sily i energii na odchudzanie to sie nie zmuszaj. nie masz wielkiej nadwagi wiec to moze poczekac. Wazniejsze jest teraz abys poprawila sobie nastroj bo bez tego zadne odchudzanie sie nie uda.
pisz co cie wkurza, to pomaga jak sie czlowiek wykrzyczy.
zagladaj tu czesciej.
ostatnio nic nie piszesz
buziak
Zrobiłam sobie kilka dni przerwy......ale jeszcze tutaj wrócę :D :D
no, tylko nie pofolguj sobie za bardzo.
i nie opuszczaj nas na dlugo.
buzka
wracaj szybciutko:)
Ostatnio jestem troche zabiegana i nie mogę zbyt często tutaj zaglądać :(
Ale może dzięki temu zabieganiu stracę troche na wadze :?:
Mam nadzieje że już niedługo wpadne tutaj na dłuzej i zobacze co dzieje się u pozostałych forumowiczek.
Pozdrawiam serdecznie :)
no no Ikus wpadaj czesciej:0 a jak dietke trzymasz?:0 xchyba teraz przed Świetami to kazdy zagoniony:P
Dziękuje Ikusiu za życzenia :)
Ja również życzę Tobie Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, byś te święta spędziła miło i w rodzinnym gronie a także udanego balu Sylwestrowego :) by ten nowy 2008 rok nie był gorszy od poprzedniego.
Miłego dnia :)
Ikusiu ...ja Tobie tez zyyyycze systkiego co najlepsze na nadchodzace Święta Bożego Narodzenia:):)