Kochan a[pokonasz to wstretne choróbsko :twisted: dasz rade :) czekamy tu z niecierpliwoca na ciebie:)
Wersja do druku
Kochan a[pokonasz to wstretne choróbsko :twisted: dasz rade :) czekamy tu z niecierpliwoca na ciebie:)
:D dobry wieczor dziewczynki:)
choroba mnie nie opuszcza...wygladam jak "rudolf- czerwononosy renifer":)
:( czuje sie okropnie a to lezenie w lozku juz mnie dobija.......lece do Was..
to dobrze ze masz komputer bo forum pochlania kupe czasu, a ja powiem szczerze ze zazdroszcze troche choroby, moze pomyslisz ze jakas trzasnieta jestem ale ja jestem tak rzadko chora,ze jak dostane goraczki i mnie tak na kilka dni rozlorzy i chlop kolo mnie skacze to jest ffffajnie.
Cześć caissa co u ciebie słychać?
Zdrówko wróciło do normy?
Ej no Cassi ...dość tego leniuchowania!!! Wracaj ale mi juz!!!
Buziaki
Witam!!!! :lol: :lol:
Jak samopoczucie?? :lol: :lol: :?: Juz lepiej, a jak nosek? :wink:
No Caissa pochwal się ile ważysz po chorobie????????????? Bedę Cię molestować!!
Buziaki, no właśnie i wracaj do nas szybko :wink:
:D dziewczynki...mam juz dosc!!!teraz mi doszly jeszcze lzawiace oczy:(:(:(
Agn-- waga mnie sama zaskoczyla!!mam prawie 2 kg mniej.....
ale nawet nie umiem sie z tego cieszyc bo tak mniezwalilo....ze szok- ostatnia taka grype przechodzilam jako dziecko.... :(
dzieki dziewczynki,ze o mnie pamietacie
zapomnialam Wam jeszcze napisac, ze o 15 byl u mnie lekarz i powiedzial ze jak do jutra nie bedzie poprawy to pozostaje leczenie ambu........to znaczy SZPITAL!!!!!
jestem zalamana i w ogole do kitu sie czuje...
oJJJJ :( KOCHANA JESTESMY Z TOBA POKONASZ TO CHORÓBSKO :)
:) kolejny dzionek sie zaczal..kolejna czesc walki z chorobskiem:)