-
Moim zdaniem wszystko zależy od twojego samopoczucia, jeśli nie boisz się paru pustych kalorii, a myślę, ze każdemu czasem należy się trochę "pobalować" to pij to na co masz ochotę a potem wpisz to do dzienniczka, jeśli nie będziesz się z tym źle czuła to wszytsko wporządku. Wszytsko jest dla ludzi, byle w umiarkowanych ilościach.
Dobranoc
-
Dziękuje wam bardzo za odwiedzinki.
Az tyle wpisów, a ja wcześniej nie miała czasu tu zajżeć :(
Dziś już późno idę więc spać, a jutro (właściwie to juz dziś) odpowiem wam na wasze wpisy :D
Dobrej nocki życzę :wink:
-
http://img225.imageshack.us/img225/893/etor7.gif
Buziaczki :D idziesz jak burza :D milego dzionka :D
-
Szybciutkie jak wiatr i słodkie jak cukierki buziaczki hurtem zsypuje do wateczka i lecę sie szykować.
Cmoki
-
Carrisma ale u Ciebie tłok! tyle wpisów, że nie mogłam znaleźć mojej ostatniej wypowiedzi... ;)
dużo zapału Kochana... no i czekamy na wyniki ważenia w poniedziałek, tak?...
całuski! ;*
-
Hej Carrisma. Gdzie Ty się dziś podziewasz? Jak dietka? Pochwal sie co zjadłaś. Dziś będą nici z biegania, błoto takie,że utonąć można, ale popracujemy nad resztą ciałka :)
-
Co dzisiaj porabiasz? Jak nastrój?
Pozdrawiam!
-
Hej kobietki,
o to moje dzisiejsze, dotychczasowe Menu:
http://img135.imageshack.us/img135/8206/menufo3.jpg
nie wiele zostało mi zapasu do końca dnia, ale to nic bo zwykle wieczoram nie jadam, ewentualnie czasami jakiś jogurcik :wink:
Pomimo złej pogody nastój mi dopisuje. Nie mogę się już doczekać ważenia w poniedziałek rano, ... aż mnie normalnie korci :?
-
Witaj Carrrismo :)
Cieszę się bardzo, że humor Ci dopisuje i że tak ładnie dietkujesz, więc na wadze napewno powinno być mniej niż wcześniej - ja w to wierzę :) Ja też się wkońcu wzięłam w garść i dziś też bardzo ładnie dietkuje - ok. 1070 zjedzonych kalorii, więc wracam do normy.
Miłego popołudnia Carrri :)
-
No widzę, że nic nie jest w stanie Cię złamać...I bardzo dobrze:) OBY TAK DALEJ!!!