Duzo MILOSCI WAM zycze:)))
Dzieki kobietki za wpisy:) Dzis taki piekny optymistyczny dzien:)!!!! ze nie moglam nie wpasc i nie zyczyc Wam ogromnej MILOSCI w SERDUSZKACH :)))))Usmiechu i wogole zebyscie zawsze czuly sie kochane potrzebne itd:))
Jestem u mamy w pracy wiec tylko na chwileczke ... nie zajrze na Wasze posciki ale pamietajcie ze 3mam kciuki za Was:)
Wczoraj dzien mialam ok ponizej 1000
a dzis hmm dostalam juz czekoladki ktore zjadlam a popoludniu rodzice szykuja pizze szampana no i z R. gdzies idziemy na kolacyjke mnia mniam dzis ... nie dietkuje bo glupio sie katowac w taki dzien ;)
Gorace buziaczki :* cmok cmok :)
http://www.riversongs.com/Flash/lotsofhugs.html
Oliwkaaaaa
Re: Duzo MILOSCI WAM zycze:)))
Ja też jestem za tym,żeby ten dzień był bezdietkowy,pełen tego czego się chce.I żeby przeżyć go cały czas będąc szeroko uśmiechniętym :)) BUZIAKI!!
Re: Re: Brawo Dla Mnie hehe ;]
Brawo brawo!
:)
Tak trzymać!
Re: Brawo Dla Mnie hehe ;]
Brawo Oliwciu,jak ładnie Ci poszło!!! :)))) Oby tak dalej,takie zdrowe rzeczy jesz,nie to co ja-czekolade :/
Re: Re: Duzo MILOSCI WAM zycze:)))
no oliweczko ...gdzie Ty sie nam podziewasz? ...tak dlugo "walentynkujesz"???...wracaj do Nas szybciutko...
Tusiaczek.
Re: Kopa Dla Mnie hehe ;]
Ehh nie wiem co sie dzieje z forum dzis chodzi OKROPNIE 2 godz. wpisywalam produkty do dzienniczka a teraz jestem juz tak skolowana i senna ze nie zajrze do Was dziewczynki wybaczcie :(
U mnie ok
$$$ godz. cwiczen
$$$ spacerki 2 z pieskiem
MENU: 835 kcal
$$$ kawa plus mleko
$$$ kawa plus mleko plus musli
$$$ jablko
$$$ danio naturalny
$$$ serek homogenizowany malinowy plus musli
Zycze dobrej nocki papapa Buziaki 102 :*
Oliwkaaaaa
Re: Re: Kopa Dla Mnie hehe ;]
Hej Oliwciu tamtą wpadką się nie martw i tak silna jesteś i codziennie masz śliczny jadłospis ZDROWY w dodatku.
Re: Re: Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
No oliweczko ...nalezy sie cieszyc ze to 3kg a nie 7 ;]]] ...dobrze ze masz ochote i zapal do dalszej walki ...mam nadzieje ze do lata wszystkie bedziemy szczuplutkie ...;]...
Jesli chodzi o budyn ...to nie wiem czy chodzi Ci o ten budyn light ,zalewany woda? ...z tego co pamietam ma ok 140kcal...pozdrowionka .
Tusiaczek.
Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
Witam Kobietki :)))) WROCILAM:)))) Mam znow 3 kg wiecej ale ,,, to nic bede dzielna i zaczynam walke o nowe cialko:))) do wiosny napewno mi sie uda!!! musi!!!!! bo nie chce sie wiecej wstydzic ,,, noszac wiosenne ciuszki :/
Waga podskoczyla mi troszke do gory bo jadlam ostatnio troszke wiecej gdyz wiadomo Walentynki , w miedzy czasie mialam probna maturke (poszlo niezle jestem zadowolona:]!!!) wiec nie moglam sie katowac dietka bo glowa byla potrzebna myslaca i wogole wiecie o co chodzi:)))
No wiec tak to u mnie ,,, mam nadzieje ze nadrobie zaleglosci w waszych poscikach choc w malym stopniu:) teraz mam troszeczke czasu a zaraz lece lekturke czytac bo spr. w poniedz.:/
U mnie bez zmian wszystko ok tylko w bilard ostatnio nie gralam bo nauka ;) ale nadrobie hihihi;)
Zycze Wam Kochane duzo Slonka pogody i jak najmniej kiloskow;)
Dzieki za kazde milutkie slowo:)
Buziaki :*
P.S Justynko GRATULUJE juz niedlugo 7 na poczatku bedzie JEJ jaka ja JESTEM Z CIEBIE DUMNA i za WAS wszystkich ,,, tesknilam jak nie wiem co :)
Oliwkaaaaa
Re: Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
Dzis nawet dzien udany ok 1000 kcal i spacerki oraz troszke tancowania;)
jutro sie tylko boje bo wypad ze znajomymi i niechce zawalic niczego;)
Dzis jedzonko :
kawa mleko 2 % musli
#### 6 malutkich jabluszek
#### jogurt naturalny
#### troszke frytek
#### budyn smietankowy na wodzie ze slodzikiem
#### budyn czekoladowy na wodzie ze slodzikiem
#### rodzynek sporo dzis zjadlam (duzo pysznych kcal:])
##########!!!!!!!SLUCHAJCIE WIECIE MOZE JAK KALORYCZNIE PRZEDSTAWIA SIE TAKI BUDYN NA WODZIE WSUMIE TO TAKI SMIETANKOWY LUB CZEKOLADOWY KISIEL WYCHODZI
ALE NIE WIEM ILE MOZE MIEC KCAL
##########!!!!!!!I CZY NIE WIECIE ILE MA TROJKACIK 25G SERKA TOPIONEGO LIGHT HOCHLAND???
to u mnie dzis na tyle sle buziaczki i zycze milego wieczorku:)
Oliwkaaaaa
Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
OLIWCIU WELCOME BACK,JAK FAJNIE ŻE JESTEŚ :))
No to walka znowu rozpoczyna się,mam nadzieje,że szybko sobie pójdą od Ciebie te trzy kiloski.Napewno się uda!! Trzymam kciuki,a ty trzymaj sie dzielnie i walcz na całego.Buziiii :**
Re: Re: Re: Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
wpadlam powiedziec dzien dobry:))) i zyczyc wszystkim udanego dnia ja zaraz wychodze z domku ok 10 i wracam dopiero ok 19 nie wiem co i gdzie bede jadla ehh mam nadzieje ze jednak bedzie to dietetyczny dzien:)
Tusiaczku masz racje dobrze ze to 3 kg a nie 7 brrr jak pomysle o 7 to az mnie skreca:/ Ale do wakacji to łochochoł bedziemy szczuplutkie jak nikt ;P
A budyn, ,, chodzi mi o taki zwykly bez cukru tylko ze zamiast na melku ugotowalam na wodzie i ze slodzikiem ...
zjadlam dwie szklanki wiec potem nie wiedzialam ile to kcal.
no nic zmykam papap 3majcie sie cieplutko
odezwe sie wieczorkiem lub jutro:)Buzka
P.S Pilnujcie Cinni zeby nam sie biedulka nie zalamala
Cinni Buziak for You specjalny CMOK :* 3maj sie
Oliwkaaaaa
Re: Re: Re: Re: Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
dziekuje Oliwko :( ale nadal placze i nie przestane chyba szybko :((
Re: Re: Re: Re: Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
dziekuje Oliwko :( ale nadal placze i nie przestane chyba szybko :((
Re: Re: Re: Re: Re: Wrocilam:)i bede walczyc !!!;P
dziekuje Oliwko :( ale nadal placze i nie przestane chyba szybko :((
Re: Re: Re: Re: Witaj Oliweczko
ahhh te babcie ;]]]...znam ten "bol" ...potrafia "na sile" wepchnac wiele kalorycznych rzeczy ...
pozdrawiam i zycze rowneiz milego niedzielnego popoludnia.
Tusiaczek.