Cześc Justyna
zrezygnowałam z Herbalifu bo zaczeły mi sie kłopoty typu kobiecego, muszę teraz sprawdzić co jest tego przyczyną. Czy ten Meridie to jest na receptę, ile kosztuje i gdzie go mozna dostać.
Pozdrawiam
Wersja do druku
Cześc Justyna
zrezygnowałam z Herbalifu bo zaczeły mi sie kłopoty typu kobiecego, muszę teraz sprawdzić co jest tego przyczyną. Czy ten Meridie to jest na receptę, ile kosztuje i gdzie go mozna dostać.
Pozdrawiam
Witaj Liza. Dlaczego zrezygnowałaś z Herbalife? - pytam z ciekawości. Ja osobiście polecam Meridie - w ciągu miesiąca zrzuciłam 8kg a jedzenie mogło dla mnie wogóle nieistnieć. Zaczynam drugi miesiąc. Dodatkowym plusem jest to, że bardzo pobudza mnie ten lek energetycznie, przez co ilość spożywanej kawy również zmalała.
Zaczynam chudnąć , narazie jest to 1 kg , ale już.
Słodyczy nie jem od dwóch dni - SUKCES!!!!!!!
RAzem z zestawem HErbalife mieszczę się w 1200 kaloriach. To cud że jestem w stanie tak mało jeść.
Oby tak dalej.
Poczytałam troszkę starych postów o Herbalafie i się załamałam. Rany ale ja mam rozepchany żołądek. Dziewczyny pisały że oprócz Herbalifu wystarczy im jak zjedzą jeszcze jakieś 500 kalorii. Boże przy takiej ilości kalori to ja bym chyba z głodu umarła. Ale już mniej jem i jest lepiej.
Dzięki Maliinaa ,
od kilku dni biore chrom ale niestety nie odrzuca mnie na widok słodyczy chociaż potrafię już wejśc do sklepu po zakupy i nie kupić nic słodkiego. To sukces. Mam nadziję że im dłużej go bedę brała to będzie lepiej.
Pozdrawiam
MALINA MA RACJĘ CHROM ORGANICZNY JEST SUPER FAKTYCZNIE NA SŁODYCZE WILCZEGO APETYTU NIE MA ALE NA DZIAŁANIE TEJ TABLETECZKI TRZEBA TROSZKE POCZEKAĆ. RÓŻNIE PISZĄ W GAZETKACH RAZ SPOTKAŁAM SIĘ Z TYM ŻE EFEKT JEST PO 3 MIESIĄCACH , RAZ ,ŻE PO 1 MIESIĄCU FAKTEM JEST ŻE TRZEBA POCZEKAĆ. OSOBIŚCIE ZAŻYWAM TĄ CUDOWNĄ TABLETECZKĘ OD WAKACJI CODZIENNIE PO JEDNEJ I POLECAM JĄ W 100% . KIEDYŚ PO CAŁEJ TABLICZCE CZEKOLADY CHCIAŁAM JESZCZE A TERAZ WYSTARCZĄ MI 2-4 KOSTKI I JEST OK. GORĄCO POLECAM.
ZAGLĄDAJ CZĘŚCIEJ
PS MAM PYTANKO A MOŻE POĆWICZYMY RAZEM AEROBIK. POLECAM PŁYTKĘ CD KTÓRA BYŁA DODATKIEM W LUTOWYM NUMERZE VITY
Jezeli masz problemy ze slodyczami, to ja rowniez polecam chrom organiczny-bardzo skuteczny!!!...no i tani. Mozesz go stosowac rownolegle z Twoja dieta, chyba, ze w tych proszkach tez jest uwzgledniony.... Ja go stosuje od bardzo dawna i nie mam problemow ze slodyczami. Pamietam, ze na samym poczatku, jak go zaczelam stosowac-to mnie odrzucalo na widok slodyczy, teraz sie sytuacja unormowala-nie mam na nie ochoty, a jak juz jem, to w malych ilosciach(wszystko wydaje mi sie baaaardzo slodkie i nie moge duzo zjesc, bo mnie mdli). Tak wiec serdecznie polecam....i pozdrawiam. Pa!!!
Wczoraj to był koszmar. Wieczorem byłam na spotkaniu Herbalife i po tym spotkaniu zrobiłam sie taka głodna , że napchałam sie jak głupia. Teoretycznie po takimspotkaniu powinno być odwrotnie ale ja wogóle jestem jakaś pokopana. Może dzisiaj bedzie lepiej. Ja poprostu jestem głodna!!!!!!!!!!