ile ma klcal jedna szprotka w oleju mała bez ogona i głowy ?? zjadłam 6 i nie wiem teraz o te kalorie....prosze o odp
Wersja do druku
ile ma klcal jedna szprotka w oleju mała bez ogona i głowy ?? zjadłam 6 i nie wiem teraz o te kalorie....prosze o odp
300 kcal w 100g to tak ma, a nie wiem ile miała puszka ze 180g i ile z tego to te 6 szprotek :?: Ja tam jak ryba to wole w pomidorach mniej kaloryczna i wg. mnie smaczniejsza ;)Cytat:
Zamieszczone przez MyLifeIsMusic
Pozdrawiam ;)
Ta liczba 130 kcal to tak orientacyjnie na jednego suchego naleśnika. Przecież naleśniki mniej więcej takiej samej wagi ;)
Kilka kalorii w tą czy w tamtą ..?
a ja trochę z drugiej strony napiszę. bo mowa o kaloriach, które jemy, a ważne chyba też, ile spalamy. 8) czuję się tu trochę jak rodzynek w cieście, ale co tam, im więcej kobiet wokół mnie, tym lepiej. ;)
moje pytanie: ile kalori spala się podczas silnego stresu? np egzaminu. bo nikt mi nie wmówi, że tyle samo, co podczas zwykłego pisania czy siedzenia.. i zawsze, kiedy liczę swoje spalone kalorie mam z tym problem, bo wykonuję stresujące zajęcia, a nie wiem, jak policzyć, ile przez to spalam.
pzdr
tez chetnie bym sie co nieco na ten temat dowiedziala, bo wlasnie ejstem w trakcie egzaminow maturalnych i stres jest chwilami nie do okielznania;)
a piwko " Zywiec"? 0,5litra of kors :lol: bo ja znalazlam raz 49, a na 'diecie' pisza ze 230 ma 0,33 :cry:
hehe, ja jestem z Żywca, to w browarze zapytam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A czy ktoś wie może ile kalorii ma panga?
To ostatnio dość popularna ryba ale informacji o niej niewiele.
Z góry dziękuję.
moze ktos juz oto pytal, najwyzej sie powtorze :P
ile ma kcal ma piers z kurczaka wedzona, taka wędlinka :)) jest pyszna :))
pozdr
Renetka panga 109kcal/100g
Grapeas znalazłam tylko coś takiego:
szynka cielęca wędzona 302/100g
szynka wędzona wieprzowa 392/100g
drobiowa będzie miała mniej, pewnie w granicach 250kcal/100g :wink: