Daruj sobie serek, długo piecz kiełbaskę i dużo się ruszaj, a spalisz na 100% :P
Wersja do druku
Daruj sobie serek, długo piecz kiełbaskę i dużo się ruszaj, a spalisz na 100% :P
hej mam maly problem. Kupiłam sobie serek Bakuś (Bakoma) o smaku czekoladowym. I na opakowaniu jest napisane ze 100g ma az 523 kacl !!!!!!!!!!! Czy to mozliwe????
A i mam jeszcze problem z kopytkami tutaj na Diecie w tabelach kcal jest napisane ze 100g ma 150 kcal ale cos mi sie malo wydaje. Jak myslicie???? I ile srednio kopytek przypada na 100 gram?????
Jeśli chodzi o Bakusia to ja tesh często go kupuje ale od zawsze na opakowaniu miałam 125 kcal na 100g(tzn Bakuś puszysty w opakowaniu 100 gramowym). Jeśli chodzi o kopytka to ja liczę 150 chociaż np kopytka Aviko mają 139 na 100g a Jawo 183 na 100g. Pozdrawiam :) Ach-no i przy okazji ponawiam pytanie: Ile kcal CZEKOLADKI LODOWE??
Ile ma wata cukrowa ( mała porcja ) ? bo się doszukać nie moge ;)
Więc tak, :) widziałyście moze takie bułki z marchewką albo czy jadł ktoś je?
a przy okazji ile takie mogą mieć kcal? ->moja kolezanka miała taką bułke ostatnio w szkole i jestem ciekawa :?:
wata cukrowa to sam cukier a cukier ma 400 kcal w 100 g .... teraz trzeba by ją zważyć :)Cytat:
Zamieszczone przez InSaniTy620
Witam,
mam taki maly problem z Delma do kanapek. Na opakowaniu jest napisane 180kcal/100g, a tutaj na dieta.pl 630kcal/100g :shock: . Kupilam ja dzisiaj, bo myslalam ze jest mniej kaloryczna od masla, ktorego juz od 2tyg nie jem i strasznie mi brakuje, a teraz sama nie wiem czy jesc czy nie. Pomozcie prosze!!
na jednaj stronie znalazłam delma margaryna exstra z masłem 496 kcal
na innej delma taka w niebieskim opakkowanmiu z jakimis witaminami do kanapek 225
na wszelki podam Ci zdjecia
http://images20.fotosik.pl/228/7cf80864d8401bf7m.jpg
http://images20.fotosik.pl/228/462cd7eeca0202dem.jpg