Każdy z nas marzy o idealnej sylwetce. Jedni pragną pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczyku, inni chcą utrzymać obecną masę ciała.
Wersja do druku
Każdy z nas marzy o idealnej sylwetce. Jedni pragną pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczyku, inni chcą utrzymać obecną masę ciała.
Truskaweczki sa pyszota.Szkoda że trzeba jeszcze na nie troszkę poczekać.Ja zajadam się tym owockiem jak szalona i uwielbiam je.
O, wielkie dzieki za ten artykul - juz nic mnie nie powstrzyma przed rzuceniem sie na truskawki jak bedzie sezon, drżyjcie truskawki muahaha :twisted: :D
Ło matko, to ja w zeszłym roku jadłam dosłownie jeden kilogram truskawek dziennie i to za jednym posiedzeniem! I ładnie schudłam :lol: A czy to nei jest tak, ze truskawki mają niebezpieczne cukry? W końcu sa bardzo śłodkie, choć odrobinę kwaśne. A zresztą, w niebezbiecvzne cukry w owocach nie wierzę.
Na truskawki!!!
Uwielbiam, po prostu uwielbiam truskawki! Mogę je pochłaniać kilogramami - i teraz już mam pewność, że mogę to robić bezkarnie ;)
Ja też uwielbiam truskawki i w sezonie potrawię zjeść nawet 2 kilo dziennie czego się troszkę obawiałam ale teraz już nie będę się bała i będę jadła ile wlezie :D
Wszsysko byłoby cudownie... gdyby nie to, że ja najbardziej lubię truskawki z cukrem i śmietaną :!: :P
A ja tam nie lubię zabijać takimi dodatkami smaku truskawek :D
Ech, jutro na działkę, więc i truskaweczki będą! :)
Buuu a u mnie pierwsze truskawki z działki to będą najwcześniej za 2 tygodnie :(
a ja raczej za truskawkami nie przepadalam, do czasu przeczytania tego artykulu... :) i jak tylko sa w domq to je zjadam, postanowilam sobie ze nawet jesli mam przekroczyc limit ale beda to truskawki a nie np. slodycze, to nic sie nie stanie i nie musze byc zla na siebie, bo w koncu to one pomoga mi schudnac :D :D