mis87 mam pytanko jakiego ty jestes wztostu :?: raczej nie spotyka sie chlopakow wazacych ponizej 60 kg ... a ty dazysz do 55 :roll: - nie za malo :?:
Pozdrawiam
Wersja do druku
mis87 mam pytanko jakiego ty jestes wztostu :?: raczej nie spotyka sie chlopakow wazacych ponizej 60 kg ... a ty dazysz do 55 :roll: - nie za malo :?:
Pozdrawiam
No dobra.. dobra
Nie bede juz probowal dazyc do jakiejs tam wagi..
Po prostu bede jeszcze bardziej niz obecnie uwazal na to co jem!
Slodkiego nie tkne (a jak dotychczas to tykalem i jadlem.. nei mowie ze kupowalem czekolade i jadlem.. po prostu jak mama cos upiekła to jadłem.. SAM ZAPACH .. :lol: ) Ale juz nie bede!
Mam 169cm :)
z tego co się orientuję, podobno u chłopaków prawidłowa waga powinna wynosić tyle co końcówka wzrostu, czyli jak ma chłopaczyna 180cm to powinien ważyć 80kg. Widze po moim, że to chyba prawda.
Co wy na to? :wink:
ja nie wiem czym jestem, ogolnie jestem szczupla, z wypuklym brzuszkiem i grubymi lydkami grrr
Hmm
Moze i tak powinno byc.. w takim razie powinienem miec 70KG.. a gdybym mial 70kg to bylbym po prostu GRUBASEM!! Kazdy czlowiek ma inna budowe ciala.. na kazdym inaczej wygladaja kilogramy..
Na mnie 58KG obecnie wyglada inaczej...
Szczerze u mnie waga zmienia sie co 2-3 dni nie wiem czemu.. Ehh
+/- 1KG :(
Mis87 super ze dbasz o siebie ... tylko nie chudnij juz ... za to zacznij duzo cwiczyc w celu wyrzezbienia sylwetki
Trzymam za Ciebie kciuki
Staram sie cwiczyc..
Na W-fie jestem aktywny..
Codziennie rano biegne na autoubs (na przystanek mam ok. 2km (nie biegne caly czas oczywiscie.. biedne tak po 3x400m) .. )
Codziennie cwicze pompki
Od dzisiaj postaram sie cwiczyc z cwiczen: 8min ABS (czy jak to sie pisało ;) z)
pozdrawiam
mis87
GOOD LUCK!
mis: przepraszam, ale ja myślę, że Ty masz jakieś problemy
ważąc tyle będziesz bardzo chudy, a nie znam kogoś (chłopaka) który chciałby być chudy!
poza tym piszesz, że Twoi rodzice nie są za tym, żebyś się odchudzał
co myślą inni ludzie na ten temat? Twoi znajomi? koledzy?
spytaj ich
ja jestem prawie pewna jaka będzie odpowiedź :?
zastanów się czy nie chcesz rozwiązać jakiś swoich problemów przez odchudzanie
jak anorektyczki
a poza tym... chcesz mieć dziewczynę grubszą od siebie :D
to wcale nie jest fajne
szczególnie dla tej dziewczyny :?
(coś na ten temat wiem)
pozdro
ja nie wiem, czym jestem 8) taka dziwna wysoka osobka ;)
HEYAH agassi
Moze i masz racje ze kobieta zle sie czuje bedac grubsza od mezczyzny.. jednakze ja gdybym mial byc nieco grubszy to bylbym GRUBY a nie grubszy wtedy.. Niestety kazdy ma inna budowe.. i jednego 55kg wyglada fatalnie (szkieletor) u innego (dobrze - w sam raz.. ) a u innego za duzo.. Niestety
Wiem, wiem ze malo facetow chce sie odchudzic.. Ehh
Jednakze zdazaja sie wyjatki.. ;) MIN JA :P Chcialbym normalnie jest tak jak moj brat.. on je co chce i jest CHUDZIELEC :) ja mam wolna przemiane materii chyba.. doprawdy od 4 mies jem ciemny chleb gruboziarnisty.. i musze przyznac ze przemiana materii sie poprawila.. czesciej odwiedzam WC :twisted:
Koledzy twierdza ze wygladam ok.. inny kolega (taki od serca z ktorym rozmawiam o problemach.. o wszystkim) uwaza ze jestem POJEB*** ze jeszcze chce cie odchudzic.. Ale to juz moja sprawa.. nieprawdaz :( Kazdy dazy do takiej figury jakiej chce..
Ja tam mysle ze jak nie bede jadl slodyczy i po 18-stej to bedzie OK..
Troche treningu i jakos zycie sie pociagnie..
Ciezko bedzie wytrwac zime :wink:
Nie chce byc ANOREKTYKIEM :twisted:
Pozdrawiam
mis87
POWOdZENIA WE WSZYSTKIM CO WIAZE SIE Z ODCHUDZANIEM :)