-
Dzieki kochane za rady i obiecuje ze wezme sie za siebie tzn za swoje zdrowie, bo ona jest najwazniejsze! ale mam pytanie: co z tym okresem? czy powinnam udac sie do lekarza czy moze jeszcze zaczekac? okres mam juz od 3,5 lat i mam go w sumie regularnie. no ale teraz odkad jestem na diecie go nie mam.
-
jak najszybciej idz do lekarza nie ma na co czekac , ja tez nie mialam , przysadka mi sie zblokowala i bez zastrzykow sie nie obeszlo , i zwiekszaj kcal bedzie dobrze :)
-
u mnie też będą zastrzyki bo to już 5 miesięcy, więc lepiej idź do lekarza dostaniesz tableteczki, ale najważniejsze żebyś już jadła więcej wtedy zadziałają :wink:
-
Od dziś zaczynam 1000 kcal. Przymyslalam wczoraj wszystko i zdrowie najwazniejsze:D moj dzisiejszy jadlospis:
sniadanie: serek wiejski 202kcal
obiad : troche kotleta schabowego = ok 150
jogurt naturalny => 185kcal
podwieczorek => gryz ciasta=> 100kcal
jabłko => 50kcal
razem 687kcal
Jeszcze zjem cos na kolacje tak zeby dobic do 1000
Mam nadzieje, ze uda mi sie nadal chudnac. a wy jak myslicie? uda sie?
-
Narazie zajmij sie zdrowiem, na chudnięcie przyjdzie czas później :P