wytrzymaj Kochana
Nie jedz pozniej bd załowac:P
albo wez jabłuszko
wypoycha brzuch odechcie Ci sie po nim juz jesc
Buzka
wytrzymaj Kochana
Nie jedz pozniej bd załowac:P
albo wez jabłuszko
wypoycha brzuch odechcie Ci sie po nim juz jesc
Buzka
Ech ludzie, rzygam juz tym swoim lenistwem. Tzn. z dietą wszystko w porządku, ale nie chce mi się ruszać, zauważyłam, że za dużo przesiaduję przy kompie i stukam w klawisze. xX Kupiłam l-karnitynę, wzięłam 1200mg miały być areoby, d**a nie ruszyłam się z miejsca, bo komp mnie wciągnął bez reszty.
powinnam za to odpokutować mocnym wysiłkiem jutro.
a co jutro?- 9 lekcji w szkole - no "super"..
pojutrze to samo...;/- "super, super, super" :/
biedactwo:* bedzie lpeiej
pojdziemy razem na rowerek
![]()
dzięki za pocieszenie;* oj tak tak pójdziemy
a może zaszaleję i praktycznie po całym dniu w szkole...poćwiczę!pobawię się w pracocholiczkę skoro taki ze mnie leń
![]()
Ja wczoraj wieczorkiem miłąm 30 min na rowerku i serię brzuszków... a tak mi się nie chciałoAle jak już zaczęłam to po 5 minutach się wkręciłam i było ok ;D Zobaczysz, jak zaczniesz to już z górki leci
![]()
To prawda ;p
mnie tez wzial len ale taki raczej szkolny![]()
ja juz myslami przy wakacjach a teraz sie dopiero zacznie szal z wystawianiem ocen przeciez![]()
ehh ja mam tak samo... w ten weekend nic sie nie pouczylam kompletnie nic!!! a ten tydzien to raczej ciezki bedzie :/ no nic dzisiaj wkuwac bede... masakra! ja juz chce wakacje wtedy wszystko jest latwiejsze!
Patrz, ale nie dotykaj! Smakuj, ale nie połykaj!
Ja muszę się uczyć dzisiaj do matmygłupia szkoła xX
Dzisiaj z dietą okej - 1300 kcal, zaczynam uwielbiać wafle ryżowe^^
wiecie strasznie się cieszę- nie odczuwam tego, że się odchudzam, niby nie jem fastfoodów i innych badziewii, ale w ogóle nie tęsknię.
waga jakoś spada i jest fajnie;> wkurza mnie tylko, że już niektórych spodni nie mogę zakładać bo wyglądam jak w worku xX ale nie przytyję do nich, o nie tylko sobie zostawię dla uciechy..jak będę chuda to kupię sobie mnóstwo fajniejszych ciuchów.
mimo sprawdzianu poćwiczę jak pisałam i to intensywnie
z l-karnityną^^
z czym ? Co to jest to coś na końcu? ;P
BRAWO!
Zakładki