-
Witaj Siba z ćwiczeniami trzeba uważać ,bo można sobie biedy narobić :wink: kurcze chciałam pooglądać fotki ale mi się nie wyświetlają sprubuje jutro moze dziś coś nie łączy ,trzymaj się i oszczedzaj się lecę dalej nie wiem na ile starczy mi sił pozdrawiam :D
-
Siba, zdjecia sliczne, baaardzo sie ciesze, ze za 2 tygodnie bede mad morzem :lol: :lol: ,co do @ to moze sie zaczynac menopauza, bo takie objawy sa nawet 10 lat wczesniej :roll: ,sa osoby , ze po 40 gubia miesiaczke :lol: (tak mi powiedzial kiedys dupolog :lol: ), ja tez tak mialam ale po 40 raz co 2 miesiace, ale zazwyczaj czesciej, bo co 21 dni, az przeszlam na plastry i teraz jest ok :lol: :lol:
Oj z kolanem , to paskudnie, musisz dobrze wyleczyc,najlepiej idz do lekarza, moze jakies naswietlania przepisze :lol: :lol: , chyba gabinet rehabilitacji bedzesz musiala odwiedzic :roll
Milego tygodnia: :!:
-
Witaj Siba :D dziś udało mi się obejrzeć zdjęcia ,sliczne a ten psiunio uroczy pozdrawiam :D
-
Sibunia, gdzie jestes, jak tam kolanko :?:
Pozdrawiam :!:
-
:D siba, z cwiczeniami trzeba uwazac, najlepiej zrobic rozgrzewke :D
ladne zdjecia :D :D
pozdrawiam :D
-
http://images3.fotosik.pl/168/8f44a09f12ce795a.gif POZDRAWIAMY :D
ZDJECIA SLICZNE ALE GDZIE JEST TWOJE :?:
-
-
:D pozdrawiam serdecznie :D
-
Pozdrawiam serdecznie i ślę caluski. :D Ćwiczenia chyba wznowie od soboty. Do końca tygodnia mam nadzieję, że przewalę najgorsza pracę. Marzę już o tym żeby poczytać spokojnie Wasze wątki
-
Witajcie Kochane !! Serdecznie wam dziekuje za odwiedzinki , nie mialam sil juz nic pisac ostatnio, ale zagladalam i jak widzialam wasze wpisy bylo mi strasznie milo !!!
A tak wogole to przed chwilka napisalam tu wielkiego posta , takiego bardzo osobistego i ...szlag go trafil, nie ma , nie ma na cofnij, nie ma w historii , przepadl . :evil: :evil: Kocham to forum , ale w takich sytuacjach mam ochote kogos mocno kopnac :twisted:
Jutro napisze to co mi dzisiaj przepadlo, bo juz nie mam sily . Straszny kierat w pracy . A jeszcze @ przyszlo i w pracy mialam wczoraj takie smutne zdarzenie ...nie bede tu smecic . Moze do jutra mi przejdzie .
Buziaczki dla was wszystkich Kochane Babki !!