-
Hiii, wypoczywaj i wracaj do nas "jak nowa" :) . Wydaje mi się, że taki aktywny wypoczynek, podczas którego jesz więcej ale też i więcej spalasz, jest lepszy, niż przeciwna opcja: trzymanie diety ale siedzenie kołkiem przed telewizorem. :)
Uściski :)
-
Przesyłam cieplutkie pozdrowienia :)
-
bry :wink:
przychodzę się przywitać i przeprosić za ucieczkę...szkoda gadać :oops: :oops: :oops:
ale już wracam na łono forum :wink:
co do roksanki, to dostałam nawet maila z waszą stronką, oczywiście został przeze mnie uwiarygodniony i posłany dalej :!:
buźka
-
WITAJCIE MOJE KOCHANE SŁONECZKA
BARDZO DZIĘKUJĘ LUIZEKU,MISIALKO,ELIZABETKO,AGENTKO,ENVI,BEWICZKU, KASIU CZ,KRYSIALKU,KATSONKU,BELLUŚ,GAYGA,CLEMENTAINE,TR ISKALKU,KORNI ZA ODWIEDZINKI NA MOIM WĄTECZKU , ZA PAMIĘĆ O MNIE ,ZA PODTRZYMYWANIE GO CHOC MNIE NIE MA.
NAPISZĘ KILKA SŁÓW O ROKSANCE.
TO JEST DZIECKO DLA KTÓREGO BRAK SŁÓW.JEST BARDZO DZIELNA, ODPORNA NA BÓŁ NA ILE MOŻE GO ZNIEŚĆ, RADOSNA , UŚMIECHNIĘTA,BIJE Z SIEBIE DUŻO ENERGII I CIEPŁA.NO WYNIKI SĄ NA POGRANICZU SPADŁY JEJ PŁYTKI , ALE NARAZIE NIE JEST TRAGICZNIE . WSZYSCY SIĘ PYTAJĄ CÓRKI CO PODAJE ROKSANCE DODATKOWEGO ŻE DO TEJ PORY ANI NIE WYMIOTUJE ANI NIE ZŁAPAŁA ŻADNEGO DOŁA BY PRZERWAĆ NAŚWIETLANIA.OCZYWIŚCIE CÓRKA PODAJE JEJ BARDZO DROGIE LEKI I PODWÓJNA DAWKĘ NA CZAS NAŚWIETLAŃ , JEST W KONTAKCIE Z PEWNYM PROFESOREM,ONI NIE MUSZĄ TEGO WIEDZIEĆ.
POZOSTAŁO 2 TYGODNIE NAŚWIETLAŃ.DZIŚ ZNOWU WRACAJĄ NA WEEKEND.
JEŚLI CHODZI O MNIE TO UBOLEWAM ŻE CAŁY TYDZIEŃ NIE PŁYWAŁAM PONIEWAŻ POGODA NA TO NIE POZWOLIŁA BYŁO ZIMNO I WODA BYŁA LODOWATA.MOGĘ SIĘ JEDYNIE POCHWALIĆ ŻE WAGA ODROBINĘ SPADŁA , A SUWACZEK ZMIENIĘ JAK WRÓCĘ POD KONIEC WRZEŚNIA. JEŚLI CHODZI O DIETKOWANIE TO IDZIE RÓŻNIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ,ALE NIE TYJĘ CHOĆ BYŁO JUŻ TAK ŻE DOSZŁAM DO 70 KG.WRÓCIŁAM PONIEWAŻ DZIŚ NA 16-TĄ MAM BADANIA TE PRZEZ ODBYT CO MIAŁAM KRWOTOKI.BOJE SIĘ JAK DIABLI.
TEN TYDZIEŃ MIAŁAM WNUKA OD SYNA NO I JAK TO CHŁOPAK TROSZKIE POBROIŁ BYŁY NAWET NA NIEGO SKARGI , ALE POSTANOWILIŚMY Z MĘŻEM ŻE NIE BĘDZIEMY NA NIEGO SKARŻYĆ DO RODZICÓW.ODPOCZĄĆ TEŻ ZA BARDZO NIE ODPOCZĘŁAM , ALE BYŁO OK.TERAZ MOŻE POJEDZIE Z NAMI KLAUDIA BO ZIĘĆ MA NOCKI ,ALE TO ZALEŻY CZY ONA BĘDZIE CHCIAŁA,BO JEJ NIE WOLNO ZMUSZAĆ.
MUSZĘ WAM NAPISAĆ ŻE ZAWSZE O WAS MYŚLĘ NA WYJEŻDZIE I TO BARDZO POZYTYWNIE I TO MNIE ODROBINKIE MOBILIZUJE BY ZA BARDZO NIE GRZESZYĆ.NO ALE TORT , HISZPAN, PLACUSZEK Z GALARETKĄ ZALICZAM.
JESZCZE CZEKA TORT BEZOWY DO ZROBIENIA I ZJEDZENIA MNIAMMMMM
JAK JEDEN DZIEŃ POGRZESZĘ TO NASTĘPNY STARAM SIĘ PRZYKRUCIĆ CUGLE.
SŁODKOŚCI STARAM SIĘ ZJEŚĆ W CZASIE DNIA BY NIE ODKŁADAŁY SIĘ ZA BARDZO , A BY BYŁA MOŻLIWOŚĆ JE JESZCZE SPALIĆ RUSZAJĄĆ SIĘ.
UWIELBIAM PŁYWANIE JAK BYM NIE MUSIAŁA TO BYM CAŁY DZIEŃ SIEDZIAŁA W WODZIE , A RAKI TO UWIELBIAJĄ WYCZYTAŁAM.CZUJĘ SIĘ PO PROSTU JAK RYBA W WODZIE HIHIHIHI.
http://gloubiweb.free.fr/gifsA7/nature27.gif
-
Halinko dawno mnie u Ciebie nie było:-(
Postaram się w weekend ponadrabiać twój wąteczek.
Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!
-
Czesc Halinko!
Roksanka to bardzo dzielna dziewczynka mam nadzieje że szybko wróci do zdrowia.
Gratuluję! schudłaś na urlopie... super... dla mnie jest sukcesem jak sie nie przytyje.
Miłego dnia!
-
WITAJCIE PONOWNIE MOJE SŁONECZKA
DZIĘKUJĘ FORMA I NAJMALUSZKU ZA ODWIEDZINKI.
A WIĘC JUŻ U LEKARZA BYŁAM I MIAŁAM PO DRODZE DO DOMU NIESPODZIANKI.OD RANA MUSIAŁAM WYPIĆ 3 L.WODY ZE SPECJALNYM PREPARATEM NA PRZECZYSZCZENIE , A DO TEGO 1 L. WODY CZYSTEJ I TO WSZYSTKO OD 9-TEJ DO 13-TEJ.U LEKARZA DOSTAŁAM JAKIS NARKOTYK I BYŁO BADANIE .
W CZASIE BADANIA USUNIĘTYO MI POLIP WIELKOŚCI 8 MM.
DOSZUKANO SIĘ 3 ŻYLAKÓW Z KTÓRYCH PONOĆ BYŁY TE KRWOTOKI.
ZAPROPONOWANO MI ZABIEG PRYWATNY POLEGAJĄCY NA PODWIĄZANIU GUMKĄ I ZAMROŻENIU , CO 3 TYGODNIE JEDEN KAŻDY MA KOSZTOWAĆ 140 ZŁ.
JAK WSIADŁAM DO SAMOCHODU ODRAZU ZROBIŁO MI SIĘ NIEDOBRZE.
MĄŻ STARAŁ SIĘ JAK MÓGŁ SZYBKO DO DOMKU , ALE NIEDALEKO DOMU ZEMDLAŁAM , A POD DOMEM MNIE OCZUCIŁ I ZACZĘŁAM WYMIOTOWAĆ CZYMŚ ZIELONO ZÓŁTYM KILKA RAZY. PODEJRZEWAM ŻE TO PO TYM NARKOTYKU CO MI DOŻYLNIE PODANO.
RAPTEM CAŁA ZLAŁAM SIĘ POTEM, ZROBIŁAM SIE SŁABA I 2-WIE GODZINKI PRZELEŻAŁAM JAK BETKA.W CHWILI OBECNEJ JEST JUŻ DOBRZE.
DRUGA PROPOZYCJA TO SZPITAL I OPERACJA , TYLKO JEST JEDEN SZKOPUŁ MNIE NIE BARDZO MOGĄ CIĄĆ BO U CUKRZYKÓW RANY SIĘ NIE GOJĄ.
PO LAPAROSKOPI SAM PĘPEK GOIŁ MI SIĘ KILKA MIESIĘCY.
MUSZĘ JESZCZE ZASIĘGNĄĆ JĘZYKA U INNEGO LEKARZA I PODJĄĆ DECYZJĘ.
http://www.edycja.pl/upload/kartki/421.jpeg
-
:D witaj hiii, no to mialas niezle przezycia, dobrze ze ci przeszlo i nie musialas wraca do szpitala.A ten zabieg to dlaczego nie zrobia za jednym razem tylko az trzy potrzeba :D :?:
Fajnie spedzasz urlop i widze ze nawet niezle sobie dogadasz
:D :D torcikami :roll: :D
pozdrawiam serdecznie i zycze udanego weekendu :D
-
Bardzo sie ucieszylam jak zobaczylam twoj wpis Halinko :D
Dziekuje rowniez za wiadomosci o Roksance .Ciesze sie ze ona jest taka dzielna i odwarzna :D Dlatego od poczatku czuje ze to dziecko da rade z ta choroba bo ona sie nie podda ,jest na to za silna i za bardzo kochana :D
Przykro mi natomiast ze masz problemy ze zdrowiem Halinko.Wiem ze u cukrzykow skora sie goi powoli i po operacij duzo czasu trzeba na to zeby wszystko doszlo do siebie.Dobrze robisz ze idziesz do lekarza innego zeby zasiegnac drugiej opini
Pozdrawiam Halinko i zycze milego weekendu :D
http://images.amazon.com/images/G/01...s/PDS10103.jpg
-
Hi Hi, zawsze dodatkowa konsultacja może pomóc. Takie podwiązywanie gumką jest podobno bardzo bolesne, bardzo Ci współczuję, takie nieprzyjemne rzeczy musisz przechodzić. A i te wymioty.Jednak podsyłam do Ciebie ogrom ciepłych pozdrowień i załączam paczuszkę dobrej energii. szkoda, że nie miałas okazji się pokąpać, tak jak chciałaś, a te słodkości to już były minęły. :wink: