-
Aga....to jest porazka, jak organizm sie potrafi szybko przestawic na 1600 - 1800....i w koncu 2 tysiace i wiecej. Na poczatku diety jak jadlam 1000 kcal, czasem trudno mi bylo dobic do 1000 i sie zastanawialam jak to bedzie, jak trzeba bedzie zwiekszac..... :roll: :roll: :roll: ....taaaa...... :roll: :roll: :roll: :roll: ....to teraz juz wiem, jak te nasze zoladki latwo sie rozciagaja :roll: :roll: :roll: I w tej chwili mi sie wydaje, ze na 1000 kalorii to ja bym z glodu umarla teraz :wink: :wink: :wink: :wink: Ale moze to dlatego, ze jest zima. Latem wystarczy zjesc arbuza i juz jest sie zatkanym na pol dnia :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
OBY DO LATA :lol: :lol: :lol: :lol:
http://romeksamolot.blox.pl/resource/arbuz.jpg
-
witaj
widze, ze super minal Ci weekend, ciesze sie :))
nie wiem jak można życ na 1200, osobiscie nie licze co jem i ile, patrze na jakosc np teraz zjadam zupke chinska.... ble co ja wyrabiam :?
-
Ja to czasami jak mi wychodzi 1200 albo jakoś tak i nie padam z głodu,to myslę,że coś zle te kalorię policzyłam:) trzymajcie się na dietce,moje chude dziewczynki!
-
Aga, miłego poniedziałku Ci życzę!
Udanego całego tygodnia :!: :P :D
-
hej aga!!
miłego dnia i pomyślnych wyników dla zdrowia.
trzymaj sie cieplutko.buziaki
-
Dzień dobry :D
Dziś na urlopie jestem 8) Ale to taki urlop "roboczy" na pozałatwianie wszystkich zaległych spraw. No a poza tym małż już dziś pracuje, więc będe dopadać komputerka tylko jak na chwilę odejdzie :wink:
Śniadanko pochłonięte - śledzik w sosie pomidorowym 8) Puszka cała ma aż 307kcal, ale nie dołożyłam pieczywka, więc wyszło akurat na pierwsze śniadanko :lol: :lol: :lol:
Buziakuję wsystkich i ma nadzieję, że uda mi sie was w ciągu dnia poodwiedzać :lol: :lol: :lol:
-
-
Wiele osób ma wątpliwości, jak spalać skutecznie i zdrowo tkankę tłuszczową - postanowiłam więc zamieścić link do bardzo ciekawego artykułu - jeśli wiesz to wszystko, to z góry przepraszam za jego wklejenie, jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, to proszę PRZECZYTAJ!! :P
JAK ĆWICZYĆ, BY POZBYĆ SIĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ? MAM NADZIEJĘ, ŻE TEN ARTYKUŁ ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, JEŚLI JE MASZ :P :D
JEŚLI ICH NIE MASZ, ZIGNORUJ GO I NIE CZYTAJ :wink:
-
czeć Aga
dziękuję za odwiedziny wczoraj
pomogła mi - i za to buzi
miłego tygodnia
c.
-