-
:) mam nadzieje, ze mi sie uda :) kiedys ja stosowalam przez 5 dni. z wielkiej wago;) schudam przez 5 dni 11 kilo, ale bylam sama w domu, nie znalam nikogo, zaczelam dopiero co prace w szwecji, anwet nie mialam gdzie wyjsc, zero tv zero neta nic nie mialam to nei wytrwalam do konca :) trazmadrzejsza jestem i zobnaczymy :D
a teraz wklejam moje zdjecie. mam nadzieje ze mi sie dua
zdjecie z tamtego roku ;) troszku szczuplejsza niz teraz , ale tez grubasna bylam :D
http://s99.photobucket.com/albums/l3...gAnch=imgAnch1
ciekawe dzy sie pokaze :D
-
-
taaak, tylko, ze ja zly adresik wpisalam :D inne daje radepokazac ale nei swojego, cos tam zmienilam i teraz zobaczymy :D
[img]http://i99.photobucket.com/albums/l3...ugl_aqq/ja.jpg[/img]
-
:shock: :shock: :shock: :shock: SAKI! no w zyciu nie widze, zebys tyle wazyla, co na linijce masz :shock: :shock:
Bardzo ladnie wygladasz :D
-
Tagotta :) nkt mi nie wierzy , ze tyle waze :) waga wskazuje na duuudo duuudo wiecej niz wygladam :)
a to omoje obecne zdjecie robione niedawno :) ale z kamerki internetowej i tylko gora :)
[img]http://i99.photobucket.com/albums/l3...06-06-2417.jpg[/img]
-
No na tym małym to już zupełnie :shock: gdzie tam chyba wagę masz popsutą :wink:
Śliczna buzia na zdjęciu :D
-
ja mysle, ze my mamy jakies stereotypy w glowie zakodowane, bo jak patrze na Saki, to tez sobie wyobrazalam wieksza kobitke, a tu taki chudzierlak, jak patrze na ciebie Zuza to tak samo...tzn Twoja linijka pokazuje mi cos, co w zaden sposob nie pasuje do zdjecia :? :? Do mnie tez kazdy mowi, ze ja oszukuje z waga :lol: :lol: :lol: :lol:
Saki - no to dawaj teraz cala siebie :wink: :wink:
-
calej siebie jeszcze nie mam :) nie ma mi kto pstryknac :) alebede zaraz probowac :D moze sie cos uda :) jaknieteraz to wieczorem wkleje :)
Inaczej wygladam w calosci a inaczej tylko gora :D
-
Hej hej :lol:
Ja tu chyba pierwszy raz :?: :lol:
podpisuję się pod dziewczynami - buzia szczupło wygląda, wogóle tych kg z suwaka nie widać :shock: :shock: :lol: :lol:
-
hehe nie widac ;) narazie :D jak zrobie zdjecie calej JA to bedzie widac az za dobrze ;) :D