Widzę, że strasznie zabiegana jesteś! Ale mam nadzieję, że jeszcze dziś coś zjesz :)
Wersja do druku
Widzę, że strasznie zabiegana jesteś! Ale mam nadzieję, że jeszcze dziś coś zjesz :)
buziol na mily dizonek;*
Witaj w świecie zabieganych Słonko:)))
Życze Ci pieknego popołudnia, trzymaj sie dzielnie i nie dawaj pokusam;)
Buziaczki!!!!
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU MIKOLAJA SWIETEGO :D :D :D :D :D :D
jakaz to ja sie dzis sentymentalna zrobilam :o :o :o :o zapraszam na pornanna kawe.. :) jak wszyscy przyjda to bedzie nas sporo :) i zycze milej srody.. wpadlam w koncu i w twoj wateczek.. bo jak sie wszystkich odwiedzac zacznie.. to potem to wiekami trwa.. goraco pozdrawiam..i jak tam dietkowani???Mam nadzieje ze sobie radzisz..
Buziak.. taki Mikolajkowy[/b]
Z okazji dnia swietego mikołaja zycze ci wspaniałych prezentow:D
ps> a tak w ogole to gdzie ty jestes?
MIKOłAJKOWE BUZIAKI PRZESYłAM
http://img220.imageshack.us/img220/6662/877bt6.jpg
No nareszcie mam chwilę czasu aby wpaść na forum:)
No niestety muszę się przyznać, że ten tydzień był mało dietkowy. Ale po prostu jak kładę się spać o 3 a wstaje o 6 to na 1000 kcal nie daje rady. Muszę jeść wieczorem czy w nocy bo po prostu wszystko przestaje do mnie dolatywać. Eh…Wydaje mi się, że musiałam przez to przytyć ale trudno się mówi. Za miesiąc mam pierwszy kuratoryjny egzamin i muszę się do niego dobrze przygotować. Marzy mi się jedne z lepszych wrocławskich liceum więc nie ma rady :) Ale postaram się weekend dopracować mój plan posiłków żeby w miarę jeść często ale mało kalorycznie.
Jak na razie to tyle :) Idę tera was pozachodzić :)
Życzę miłego dnia :)
witam;*
o jak sie ciesze ze dalas znak zycia;D i nie no jak az tyle sie uczysz i tak poznoe chodzisz spac to nie mozesz jesc 1000 kcal bo to za malo! wiec sie nie przjmuj;p
buziol;*
Chociaż tak na marginesie miłość dodaje skrzydeł to dam radę :wink: :wink: :wink:
Muszę :)
Biedactwo, kiedy Ty się wysypiasz? Strasznie... I w takim wypadku to koniecznie więcej niż 1000! Powiedziałabym, że conajmniej 1500. Przecież Ty jesteś cały czas na najwyższych obrotach!