-
Wszystkiego najlepszego dla Patryka :P :P
Niech rośnie duży i zdrowy :) :)
U mnie był straszny upał a teraz burza szaleje, leje i grzmi, fajnie :D :D oczywiście tylko dlatego fajnie, że jestem w domu :wink: lubię burze, gdy jestem pod dachem :lol: :lol:
-
Oj ja też lubię burzę , a najbardziej patrzeć jak błyska . Fajna sprawa . Spokojnego wieczorku . U nas też przechodziła burza jakoś godzinę temu , słabo błyskało , ale lało równo , teraz tylko pada .
-
JA ROWNIEZ BYM CHCIALA KAWALEK TORCIKU :)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PATRYKA :)
http://images27.fotosik.pl/228/9700422604149b95med.jpg
-
-
Buziaki Arletko ... coś się nie odzywasz? ...
Mam nadzieję, że wszystko w porządku?
Miłej środy życzę :) :)
-
Przepraszam , ale wzięłam się za mycie okien w domu i porządki . U teściów remont i gotuję dla Wszystkich obiady . Jakoś się nie mogę wyrobić i znaleźć chwilki na forum .Ale dieta idzie OK . Ruch wzorowy .
Waga znowu strajkuje , ale muszę się pochwalić noszę już ubrania w rozmiarze 46 . Już powoli do 44 , a później postaram się dojść do 42 i będzie super .
Przesunął nam si ę termin wyjazdu na urlop o tydzień do przodu .Ale nie jest źle jakoś damy radę , choć wypłatę mąż ma 10 , a wyjazd 3 .
Dzisiaj przejechałam 15,3 km i 300 brzuszków .Skończyłam myc okna w domu .Tylko na razie pogoda bez słonka i się ochłodziło , mam nadzieję , że zrobi się cieplej na wyjazd sierpniowy .
-
Arletko, gratuluję mniejszego rozmiaru!
Na pewno dojdziesz do rozmiaru 42 :) :)
Ale się napracowałaś w domku! :wink:
Dobrej nocki życzę :) :)
-
I ja dołanczam się do gratulacji!
Ja tez juz nie moge sie doczekac kiedy załoze mniejszy rozmaiar.
Widze ze wiele osob sie teraz "remontuje" hehehe bo i ja równiez na dniach zaczynam...
Pozdrawiam
-
Arletko, udanego czwartku życzę :) :)
Pozdrawiam serdecznie :D :D
-
Witam w słoneczny dzień . Wszystkim życzę miłego , słonecznego i przyjemnego czwartku .
-
-
Ale fajne foteczki z uśmiechniętą Arletką :P :P
Dziękujemy za kawusię :) :)
Miłego i słonecznego piątku kochana :P :P
http://www.delicje-alicji.pl/images/...g_daiquiri.jpg
-
Nic nie szkodzi ze odwiedzuny czasami sa rzadsze trudno... wazne ze sie starasz :)
-
Dieta OK.
Przejechane 15,6 km i zrobione 200 brzuszków .
-
Dzisiejszy dzień ;
:arrow: praca w ogrodzie
:arrow: sprzątanie mieszkania
:arrow: byliśmy z maluszkami w kościele ( ale dzisiaj broili )
:arrow: upiekłam ciasto ( skubaniec z jagodami i jabłkami )
:arrow: 200 brzuszków
:arrow: pedałowanie - dopiero zaczynam ? przejechane 12,5 km :wink:
-
Miłego pedałowania Arletko :P :P
-
I przekręciłam 12,5 km .
Dobranoc Wszystkim .
-
Arletko mam pytanie jak wklejasz te zdjecia bo ja za jasna cholerke nie moge :(:(
Wklejam według wzoru i nic ... nie wiem jak mam to zrobic ahhh i czy np jezeli z komputera mojego chciałabym takie zdjecie dodac to czy musze go na jakas konkretna strone załadowac czy moge np podac "droge" do niego i sie załaduje bede wdzieczna za pomoc - jasna pomoc w sprawach zwiazanych z kompem jestem naprawde ciemna masa :D
-
Arletko, życzę przyjemnej i słonecznej niedzieli :P
U mnie pogoda jakaś taka niepewna ... chyba się pobyczę w domku :lol: :lol:
http://www.andreasrecipes.com/photos..._mint_lime.jpg
-
Przejechane 13,60 km i zrobione 300 brzuszków . Dietka OK .
Niedziela udana i nawet ciepła , choć rano nie zapowiadała się taka .
-
I już mamy prawie koniec lipca , jeszcze tylko miesiąc i maluszki do przedszkola będą się szykować .
Przed nami jeszcze fantastyczny urlop od 3-10 sierpnia :) :) :) :) Już nie długo . 8) 8) 8)
-
Arletko ja wiem jak wklic adres internetowy ale nie wychodzi mi wklejenie obrazka czy zdjecia na forum wiesz o czym mówie :) o tym zeby ludzia sie on wyswietlał wchodzac na mój watek a nie zeby musieli dodatkowo otwierac jakas strone ze zdjeciami :D
-
Ona :P
Musisz wstawić adres obrazka między [img] .... tu adres obrazka ...[/img]
Wtedy wszyscy będą go widzieli :wink:
O tak:
Masz adres obrazka:
http://www.salata.biz/images/hp05.jpg
Wstawiasz go między [img] i [/img]
http://www.salata.biz/images/hp05.jpg
I już go wszyscy widzą :P
-
JAK FAJNIE,ZE PRZED WAMI JESZCZE URLOPIK :)
MILUSKIEGO I DIETETYCZNEGO TYGODNIA ZYCZE :)
http://img.photobucket.com/albums/v5...68f56b21_m.jpg
-
Dietkowo OK.
Brzuszków 300 i przejechane 19,3 km
-
Witam Arletko :)
wróciłam grubsza, więc do dzieła
-
Przyjemnego wtorku Arletko :) :)
Jaka pogoda u Ciebie? U mnie słonko świeci, ale upału nie ma :wink:
Buziaczki :) :)
http://taotao.pl/_upload/_recipes/22_salatka_ogorki.jpg
-
Pogoda dopisuje , mają wrócić upały więc wzięłam się dzisiaj za koszenie ogrodu , aby wyrobić się .Kosiłam trawniki zajęło mi to 4,3 godziny . Dodatkowo przejechałam dzisiaj 14,8 km i zrobiłam 200 brzuszków . Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wrócić do pływania , brakuje mi tego . Muszę jednak poczekać aż woda znowu się na grzeje . A od 3 sierpnia urlopik w Chłopach nad Bałtykiem .
Waszko witam po urlopiku , no to do dzieła i kilogramki precz .
Dzięki dziewczyny za odwiedzinki na moim wątku . Pozdrawiam wieczorową porą .
-
Dzielna jesteś z tym koszeniem :) :) pisałaś, że to lubisz, więc przyjemne z pożytecznym od razu uskuteczniasz :D
Dobranoc! Kolorowych i spokojnych snów :)
-
Witam :)
Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę, że urlop dopiero przed Tobą....
-
Urlopu już nie możemy się doczekać he :lol: he :lol: he :lol: .
Dzisiejszy dzień udany .
:arrow: Dieta OK .
:arrow: Brzuszki 300
:arrow: 15,5 km przejechane
:arrow: doszły kolejne spodnie bojówki ( już od dawna chodziło za mną aby je kupić i mam 3 pary w tym 1 to rybaczki ) teraz na urlopiku będę czuć się wyluzowana .
-
Mnie się będzie urlop kończył a Tobie się zacznie, taka kolej rzeczy :D
Dobranoc! :)
-
Od wczoraj próbuję logować się na nowym serwerze i nie mogę . Czy tylko ja mam taki problem ! ! !
Dzień dietkowy OK .
200 brzuszków , rowerek ? właśnie wskakuję na niego i będę pedałować .
-
Ja nie mam problemu z logowaniem się na nowej stronie, ale i tak tego nie robię, bo nie zamierzam tam póki co być :wink:
Zresztą napisali, że problem z logowaniem już rozwiązali, może napisz do admina i zapytaj :roll:
-
-
Wczoraj przejechałam 11 km więc nie najgorzej . Dzisiaj jedziemy do Neurologa z Dawidem zobaczymy co powie , ostatnie wyniki EEG też były złe , aż się boję .
Miłego , słonecznego i przyjemnego dnia życzę .
-
I jak wynik Arletko?
Trzymam kciuki!
U mojego syna też nie był dobry, następne EEG mamy robić w październiku.
Pozdrawiam i czekam na wieści :)
-
http://images32.fotosik.pl/324/f8cff9edc7355382.jpg
Wyniki EEG gorsze :cry: :cry: :cry: Dostałam skierowanie do Kliniki Neurologicznej w Poznaniu . Ustalony termin na 1 września i zamiast do przedszkola to Dawidek idzie ze mną na 3 dni do szpitala będą mu robić EEG kilku godzinne i obserwować podczas snu .
Obserwuję go cały czas w domku i nie widzę żadnych niepokojących stanów , na to wychodzi , że albo występują i nie widać ich bo zachowuje się naturalnie , albo występują tylko podczas snu .Nie wiem naprawdę co o Tym myśleć .Mam nadzieję , że we wrześniu się wyjaśni wszystko .
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
W końcu zalogowałam się na nowej stronie , moja przeglądarka internetowa nie otwierała plików cookie i w tym tkwił cały sens , pobrałam sobie Mozilla Firefox .Ale co z Tego jak nie ma starych wątków tylko nowe .Zobaczymy co będzie dalej .Dobrze , że na stary jeszcze można wejść .
************************************************
Podsumowanie dnia ;
:arrow: dieta OK
:arrow: 200 brzuszków
:arrow: rowerek ? wpiszę później jak ujadę he he he
-
Arletko, mam nadzieję, że we wrześniu wszystko się wyjaśni!
Biedny Dawidek ... zamiast iść do przedszkola, to do szpitala pojedzie :( no ale zdrówko najważniejsze!
Kochana, bądź dobrej myśli :P My matki zawsze martwimy się na zapas ... wierzę, że wszystko będzie dobrze :P
Dobranoc :)
-
JA ROWNIEZ MAM NADZIEJE ,ZE WRZESIEN PRZYNIESIE DUZO LEPSZE WIADOMOSCI ZE ZDROWKIEM DAWIDKA.
JA JUZ DO TEGO FORUM NIE MAM SILY . MAM NADZIEJE ,ZE STARE NAM ZOSTAWIA ,BO JAK NIE TO BEDZIE NIECIEKAWIE :roll:
http://img.photobucket.com/albums/v5...f37965de3b.jpg