dziekuje lece na śniadanko :)
Wersja do druku
dziekuje lece na śniadanko :)
lece na uczelnie i egzamin z anatomii <w jezyku łacińskim> :D:D
Sunny, pięknie Ci idzie, ale znów pomarudzę :wink: Dobijaj do 1000.
A co do napisu, zmniejsz tylko rozmiar, nie odcinaj :wink:
dzisiaj aż przebiłąm tysiaka :twisted: wiec było tak ... poszłam na egzamin napisałam czekając na wyrok poszłam na kawe z bitą śmietaną <to bym jeszcze przeżyła> :D wyniki werdykt pani dr 5 osób na 100 zaliczyło :D no to już załamka a tu mój numerek hehe 90% prawidłowych odp :D pani dr chciała blizej nas poznać jak to powiedziała "tych którzy zaliczyli to co ja w waszym wieku oblałam" poszliśmy do restauracji :D wszyscy jedliśmy takie cuś nie wiem jak to sie nazywa bo nie zamawiałam taka kaszka kus-kus z piersia smażoną panierowaną na to sos a la spagetti i full sera zjadłam małą porcje ale ile to kcal musiało mieć no trudno
teraz plus wsiadłam na rowerek i spaliłam 800 kcal :)
jutro imieninki :)
lece plusku :)
czuje burczenie w brzusiu :D
wiec nie było jednak tak źle :)
lece lulu :)
czesc Sunny ;*
widze, z eladnei Ci idzie... ech no ja zaczelam sie uczyc i za bardzo nei mam kiedy wchodzic heh a juz na bank nie dzisiaj :?
Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twych oczach
Były kryształowe łzy szczęścia,
Aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
Nie zakryły ciężkie chmury smutku,
Abyś potrafiła zajrzeć do Swej duszy
I mogła odnaleść to co najważniejsze dla bliskich i Ciebie,
Abyś w głuchej ciszy mogła odnaleść Swoje myśli i marzenia,
Gdy coś w życiu się nie uda, zepsuje, abyś mogła
Zbudować to od nowa z tych samych cegieł, choć
To trudne, bo to na nich jest wypisana przykra przeszłość,
Aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
A szczęście, zdrowie, radość i miłość, były przeznaczeniem Twych dni...
dziękuje Odchudzanko :*
dzisiaj waga zrobiła mi imieninowy prezencik pokazała 0.5kg mniej :D ale nie zmieniam tickerka bo dzisiaj na pizze sie wybieram :) poszcze do niej przez reszte dziobnka a jak wróce to mam zamiar spalić na rowerku 800-1000 kcaldo upadłego :) żeby jutro też tyle pokazywała :)
buziaki :*