-
witajcie
Wczoraj wszystko bylo ladnie pieknie dopoki nie poszlismy wieczorem na kolacje z szefem z Polski naszym.Nawet nie chce liczyc ile to mialo kaloriii i ile piwka wypilam bo az strach :oops: :oops: :oops: ,ale coz szefowi sie nie odmawia nie???
Za to dzis juz bede dietkowac.Wiecie moze ile kalorii ma taki domowy rosolek gotowany na kurczaku z makaronikiem??DZis bede serwowac na obiadek i nie wiem ile policzyc?Co do wagi to nie kupilam sobie lepszej gdyz jak lazilam po sklepach ceny byly od 200 zl w gore i to w sumie szalu nie bylo zwykla bez kalorii bez niczego ,a na alegro byy za 78 z bajerami,muse zamowic i ktos mi dowiezie .T o narazie tyle musze pocwiczyc troszke.Zacytuje tam teraz lowa pewnej laski stad ktore bardzo mi sie podobaja
[size=18][
Boze spraw by mi sie chciALO TAK BARDZO JAK MI SIE NIE CHCE!!!!!!!!
PODOBA MI SIE TO.WEJDE PO SNIADANKU JAKOS.TRZYMAJCIE SIE DZIWELNIE KOFANE/size]
-
witaj!
O wczorajszym dniu zapomnij i dzisiaj ładnie dietkuj tak jak sobie postanowiłaś,
Trzymam kciuki z a dietkowy czwartek,
miłego dnia!!!!
Ps.Na stronie dieta.pl są tabele kaloryczne,tam możesz sprawdzić wartosć różnych posiłków:),a jeśli tam nie ma to polecam Ci stronę
http://www.jedzdobrze.pl/tabele/
Miłego dnia!!!
http://img115.imageshack.us/img115/9...hoto250do8.jpg
-
noooo juz jestes fajnie:) no wczorajszy dzien znika i skupiamy sie na dzisiejszym:):):):):):)
-
Ser biały chudy kostka 100g 1,25 125,00
X serek Tartar opakowanie 20g 1 55,00
X Papryka surowa zielona średnio 100g 1 18,00
X sonko ryzowe papryka kromka 1g 2 60,00
W sumie kalorii: 258,00
moje sniadanko dzisiejsze wiem ze za malo ale musze odpokutowac za wczoaj :wink:
I chyba mam kaca lepek troszke boli .Gotuje rosolek i sie snuje po domu jak cien.ZAJRZE DO WAS POZNIEJ Z WIZYTAMI KOCHANE TYLKO DOJDE DO SIEBIE.
-
o to ładnie dzisiaj dietkuj, ja licze taki rosołek 150kcl na talerz :lol: no właśnie ja też jestem zainteresowana taką wagą kuchenna, piszesz ze ponad 200zł, jak będę w Polsce to się rozglądnę :roll:
Ja własnie od jakiegoś czasu nie moge pić żadnego alkoholu, bo jak sobie pomyślę, jak na drugi dzień się męczę to mnie odpycha, musiałabym się porzadnie wyspać a przy dzieciaku to się nie da góra do 8.00 :roll: szkoda ze na myśl o jedzeniu i słodyczach mnie tak nie odpycha :wink:
Miłego dnia :lol:
-
cytrynko na alegro te wagi sa super z kaloriami ze wszystkim podam ci linka zerknij sobie
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=219761069
mi sie badzo podoba kupie sobie ja jak juz zmienimy mieszkanko:)
-
moje dziesiejsze menu:
Ser biały chudy kostka 100g 1,25 125,00
X serek Tartar opakowanie 20g 1 55,00
X Papryka surowa zielona średnio 100g 1 18,00
X sonko ryzowe papryka kromka 1g 2 60,00
X Rosół z makaronem talerz 250ml 2 297,80
X Pierś surowa średnio 100g 2 244,00
X Jasne pełne butelka 0,33l 1,25 287,50
X Popularny kromka 50g 1 125,00
X Parówki szt. 48g 2 244,00
X Ketchup łyżka 16g 2 34,00
W sumie kalorii: 1 490,30
zeo rowerku !!!!!!!!!!!!!!11jutro sie wezme .a co u Was???
-
Fajna ta waga tylko ja bym chcial zeby była od razu z miską bo wtedy lepiej mi ważyć sypkie produkty i do 5 kg, ale jak sobie kupisz wcześniej to napisz o spostrzeżeniach, bo ja dopiero będę kupować na jesieni :wink:
Ja dietkuję sobie różnie raz lepiej raz gorzej, poćwiczyłam krótko bo dostałam @ wiec nie chciałam się przemęczać :roll:
-
cytynko a ty co obilas ze tak schudlas?nie masz pamietnika i nie moge poczytac...
Teraz dojrzalam ze w Tanowie mieszkalas ja tam lezalam w szpitalu jak mialam ta ciaze pozamaciczna sw lukasza sie nazywal :(
CO do mojej dietki to dzis bylo spoko ,juto na obiadek osolek znowu bedzie.w wekend bedzie ciezko bo zmieniamy mieszkanko na inne albo w sobote albo w poniedzialek koles juto zadzwoni i powie ile zajmnie mu opuszczenie mieszkania.JEST SUPEOWE PODOBA NAM SIE STRASZNIE!!!!Spokojna dzielnica,zeo tramwajow i tirow na ulicy supe urzadzone ze wszystkim jedyne co musimy kupic to lodowk e pralke i tv.eszta jest nowa. A moj Misiek juz sie cieszy na to wieeeeeeeeeeeeelkie loze w sypialni :wink: .wiec jutro bede z doskoku pisala muse zaczac co nie co pakowac.Jestem w Rumunii ponad rok a tyle sie tego nazbieralo ze szok.To by bylo na tyle,acha i juto na rowerku musze pojezdzic cosik ale mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee strasznego mam lenia,ojojouj
-
Nie wiem czy to dobry pomysł z parówkami na kolację.. :roll:
No i te piwo to zdecydowanie zło na diecie.
Ale do połowy dnia bylo super :D