-
http://www.animowane-gify.com/gify%2...y/zaba__7_.gif
Mam pytanko,jak wklejacie obrazek pod Waszym imieniem z lewej strony :?:
Dziś zjadłam :arrow: 1204 kcal
Nie ćwiczyłam ale sporo sprzątałam.
Miłego wieczorku :D
http://www.animowane-gify.com/gify%2...k/disa0047.gif
-
http://blog.tenbit.pl/i/blog/upload/...aulii/5568.jpg
zdjątko - zaraz muszę w te profile powłazić i sobie przypomnieć jak to było
-
Już wiem - wchodzisz (po zalogowaniu) ze strony głównej w profil towarzyski, po lewej stronie strony to jest - dziennik kalorii, dziennik spalania i na dole przedostatni jest profil towarzyski. Wchodzisz w niego i tam jest:
sygnatura na forum - czyli ten opis, który się pojawia pod postami
Twój obrazek na forum - tu własnie możesz wstawiś swoje zdjęcie. Tylko pewnie będziesz je musiała obrobić i zmniejszyć, bo można tylko o wielkości 80*80 pikseli, albo 80*100 - nie pamiętam - będzie Ci pisało przy wklejaniu fotki :D
Buziaki
Ula
-
Uleńko dzięki :wink: Niestety nie wychodzi mi,popróbuje jutro.
Dobranoc :!:
-
:D :D :D :D
Zdrowia szczęścia , sylwestra do rana z kieliszkiem szampana.
-
-
WITAJ SERDECZNIE CIESZE SIĘ ZE CORAZ BARDZIEJ JESTEŚ NA TAK CO DO STUDNIÓWKI A CO O OBRAZKA TO JUŻ CI MÓWIĘ: WCHODZISZ NA FORUM U GÓRY MASZ TAKIE LINKI: "SZUKAJ", "PROFIL" I "NIE MASZ NOWYCH WIADOMOŚCI''............ KLIKASZ NA "PROFIL" POTEM NA "EDYCJA PROFILU TOWARZYSKIEGO" I DALEJ SOBIE PORADZISZ PAMIĘTAJ ŻE OBRAZEK NIE MOŻE BYĆ WIĘKSZY NIŻ 80 NA 80 POZDROWIENIA I UDANEGO SYLWESTRA GDZIEKOLWIEK GO SPĘDZISZ :):):):):):):) I OCZYWIŚCIE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :):):):):):):)
http://blog.tenbit.pl/i/blog/upload/...rotka/6736.jpg
-
Krysial dziękuje,wzajemnie :D
Uleńko piękny koteczek :!: :!: :!: Słodziutki :wink:
Justynko muszę sobie pomniejszyć jakoś fotke bo ma za dużo pikseli.
Dziękuje za życzenia :D
http://www.animowane-gify.com/gify%2...rster__30_.gif
Dziewczynki moje kochane życzę Wam by ten Nowy 2005 Rok był szczęśliwy,by spełniły się wszystkie Wasze marzenia,dużo zdrówka,wytrwałości w dążeniu do celu i mnóstwo silnej woli.Uśmiechu na twarzy,powodzenia w pracy czy też w szkole,wielu pogodnych i cudownych dni,niech nigdy nie zabraknie Wam ciepła,miłosci i zrozumienia bliskich.Życzę Wam by ten rok był niezapomniany,byście miały jak najmniej zmarwień i trosk.Oczywiście 6 w totolotka i udanej zabawy dziś wieczorem.
http://www.animowane-gify.com/gify%2...rster__13_.gif
-
-
Udanej zabawy sylwestrowej
i żeby nadchodzący rok 2005
był najlepszym z wszystkich dotychczasowych !!!!
Ula
http://ekartki.4lapy.info/Kartki/0/sztuczne_ognie.jpg