witam wszystkich jak tam u was? u mnei spoko i po swietach i po sylwestrze :D:D
Wersja do druku
witam wszystkich jak tam u was? u mnei spoko i po swietach i po sylwestrze :D:D
CIESZE SIĘ ŻE I ŚWIĘTA I SYLWESTRA MIAŁAS UDANEGO JA ŚWIĄT WOLĘ NIE PAMIĘTAC ZA TO SYLWESTER BYŁ WSPANIAŁY POZDRAWIAM :):):):)
http://blog.tenbit.pl/i/blog/upload/...rotka/6022.jpg
No chciałam powiedzieć ze moja akcja odchudzania trwa.... ale narazie niestety bez wiekszych efektow :oops: musze sie poprawic bo jak bede dalej tak ciagla jak teraz to daleko nie pociągne :oops: tak mi wstyd :oops:
musi mi sie udac, bede walczyla o swoj wygla, musi mi sie udac :P
Dawaj, dawaj kochana.......nie poddawaj się, bo inaczej ktoś inny będzie na tej studniówce największą laską z najwspanialszym facetem u boku. Aprzeciez to Ciebie mają wszysycy podziwiać!!!!!!!!
Do roboty!!!
Ja też sobie dokręcam teraz śruby!!!!! :twisted:
MASZ RACJĘ MUSISZ SIE ZA SIEBIE WZIĄĆ NIKT ZA CIEBIE NIE SCHUDNIE WIĘC DO DZIEŁA POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.kidgif.com/linie/267.gif
Witam wszystkich po latach przerwy... Nie pisałam, bo miałam zepsuty komputer :( zamierzam się poprawić :D
U mnie jest dobrze, gdy staje na wadze, nie widze już 82 czy 83 kilogramów, a 80kg. wie cjest chyba dobrze :D :D Ciesze sie bardzo, ale wiem że bedzie trudniej dalej... Narazie czekam na ferie, aby mieć wiecej czasu dla siebie :D :D :D .... Ale jeszcze musze zdac angielski na 4 :D .... a reszta bedzie ok :D ferie już od 31.stycznia... wiec czekam z niecierpliwością :D :D :D pozdrawiam serdecznie wszystkich :D :D :D
Chcialam sie jeszcze pochwalić , ze chodze na basen :D i jest Ok ... juz nawet dobrze pływam, chociaż nie wspaniale :D ale ciesze ze sie przełamałam ... pozdrawiam :wink:
pozdrawiam cie w ten śniegowy środowy dzionek :P
Witam Cie Martal na moim poscie, mam nadzieje ze bedizesz mnei czasem odwiedzala :D pozdrawiam serdecznie wsszytkich .. JESZCZE TYLKO TYDZIEN I FERIE HEHEH :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
To znów ja ... :D feie w toku , nawet spoko jest .... Dziś się ważyłam :D waga pokazała 80 kg wiec jest lepiej niż na początku :D we ferie zamierzam trochu poćwiczyć :D zeby było dobrze pozdrawiam :D:D[/img]